Czy marka ma znaczenie?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Kisiu1981
    Użytkownik

Witam. Mam do Was pytanko – czy w wypadku oleju mineralnego do 2T marka ma aż tak duże znaczenie? Czy Castrol 2T w czerwonej butelce jest dużo lepszy od Elf Scooter City Jumper? Różnica 11 zł ale niemal na 100% zdecydowałem się na Castrol tylko po prostu chcę mieć pewność czy warto dopłacać…

Kacper
    Użytkownik

Taaaaaaaaaaaaak Najlepszy jest Motul ale 1 litr kosztuje ok.70zł.
    Ja używam castrola.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

barteklodz
    Użytkownik

zaopatrz się w midlanda albo stihla, wtedy nie przepłacisz

Kisiu1981
    Użytkownik

Tylko widzisz – ja zdecydowałem się na mineralny dlatego, że jeżdżę w cyklu miejskim i mój silnik lubi gęste oleje. Mam do dyspozycji:

Elf – 23 zł

Motul – 28 zł

Castrol – 34 zł.

I zastanawiam się czy w wypadku mineralnego marka ma aż tak duże znaczenie…

Kapuchon
    Użytkownik

Motul tańszy od Castrola O.o

TheMiqlaq
    Użytkownik

Kisiu, gdzie ty kupujesz oleje? :D. Bo musiałbym się tam kiedyś wybrać.

Kisiu1981
    Użytkownik

No właśnie, Motul tańszy a parametry te same. Oleje kupuję w MotoLizak-u na Połczyńskiej 114. http://www.motolizak.pl

Kisiu1981
    Użytkownik

Muszę Wam, moi drodzy zakomunikować, że Inter Motors na Arkuszowej przestał istnieć. Więc koniec z tanimi olejami. Koniec z Elfem po 23 zł.

Po wymianie w przyszłym tygodniu pierścieni zobaczę jak będzie od wewnątrz wyglądał silnik i zdecyduję czy dalej używam Platinum czy zmieniam na Castrol lub Motul.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button