! Forum Co Wybrać? Czy kupić??

Ten temat zawiera 17 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 6 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 18 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Witam! Mam możliwość kupienia 6 miesięcznego zipp-a quantum r za 2500tyś.zł. Skuter jest bardzo zadbany lecz ma przejechane 7000km.
    Czy warto go kupić? Proszę o szybką odpowiedź!

Zdjęcie profilowe monek100
    monek100
    Użytkownik

Ja osobiście wolałbym dołożyć pare stówek i mieć nowego. Te skutery są chłodzone powietrzem, a przez taki okres zrobić tyle km…, oznacza to że silnik był nieraz przegrzany. Takie jest moje zdanie

______________________________________________________________________________________
    Komar 2352 – 1979r
    Peugeot XR6 2007r
    Simson S51 – 1988r
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Też rozmyślałem na zakupem nowego lecz w mojej sytuacje te pare stówek robi różnicę;)
    Pozdrawiam

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Junaka. Wygraj zegarek o wartości 2000 PLN

Chcesz zdobyć wyjątkowy zegarek Davosa z logo Junak? Nakręć film o swoim Junaku i opublikuj na Facebooku.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Jeszcze jedno pytanko obliczyłem że rocznie będę wykonywał 3000tyś km ile taki skuter może jeszcze pociągnąć?

monek100
    Użytkownik

powiem tak: Jak dbasz tak masz. I to wyjaśnia wszystko. Ja tez mam quantuma tylko zwyklego 4t na budziku 2000km i żadnej awarii. Ale ja nim nie pale gumy nie stuntuje czy coś podobnego. No i ja kupiłem nowego. Nie wiesz co poprzedni właściciel z nim robił, chyba że jakiś uczciwy znajomy

______________________________________________________________________________________
    Komar 2352 – 1979r
    Peugeot XR6 2007r
    Simson S51 – 1988r
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Pan który sprzedaje kupił go dla syna lecz dla syna był za duży i żeby skuterek nie stał to dojeżdżał nim do pracy.

monek100
    Użytkownik

Skutery chłodzone powietrzem nie lubią długich tras. Ja na twoim miejscu poczekałbym na koniec grudnia – początek stycznia i kupił nowy. Wtedy są wyprzedarze itp. Naprawde warto dołożyć kilka stów i wiesz co masz

Komar 2352 – 1979r
    Peugeot XR6 2007r
    Simson S51 – 1988r
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Rozumiem sam nie wiem czy kupić ten skuter bo ten jest naprawdę w idealnym stanie tylko ten przebieg…

Zdjęcie profilowe Semir
    Semir
    Użytkownik

Przejedź się nim. Jak będzie wszystko w porządku Hamulce , silnik , ITD To bierz. Ja zrobiłem w jeden sezon 5.000km i żadnej awarii. Zawsze można znegocjować cenę

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Semir tak zrobię ja jestem dobrej myśli bo rozmawiałem z facetem i naprawdę wydaję się uczciwy, wysłał mi naprawdę dużo zdjęć i quantum r wygląda znakomicie;)
    Jeszcze powiedział mi że ma zamontowane radio w skuterze, które montowane było w serwisie. Wygląda to fajnie bo ma sterowanie radiem w kierownicy…

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 18 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie