Czy ktoś już zdawał am ? :]

Witajcie!
Jestem czytelnikiem tego forum od trzech lat. Spokojnie, nie pytam o zupełnie głupie pytania typu "a co to jest prawo jazdy am?".
Otóż, czy ktoś z Was miał jakże ciekawą "przyjemność" zdawania prawka am ?
Niedługo zapisuje się na kursy w trójmieście, jestem ciekaw, czy ktoś już ma doświadczenie z tym związane.
Pozdrawiam.

Nikt raczej nie zdawał , gdyż nie ma jeszcze egzaminatorów na tę kategorię. Taki mały błąd w ustawie o AM :-) Nie ma póki co możliwości zdania lub zapisania się na kurs na tę kategorię , niestety :-(

O jakim błędzie mowa ?
Pisałem do gdyńskiej "akademii prawa jazdy", odpowiedzieli, bym się do nich odezwał w najbliższym czasie (po wakacjach).
Tutaj przesyłam ofertę:
http://akademiaprawajazdy.pl/kategoria-a-ceny/

Jak czytam Twoje posty to się zastanawiam czyś rzeczywiście matoł czy jednak troll internetowy, bo co się wypowiadasz to jakaś bzdura...
We Wrocławiu od 2 maja można zdawać na AM, to ciekawe skąd wzięli egzaminatorów...

Ja nie wiem. Czy nie umiesz czytać ? Jest napisane obok mojego avatara MATOL1798 a nie matoł. Nie wypisuję żadnych bzdur tylko staram się pomóc ludziom na forum. Nie będę się z resztą kłócił :-)

Sorry za ten głupi tekst, tak poza tym warto sprawdzić info przed opublikowaniem :-)

Spoko:-).Przyznaję- popełniłem błąd ,gdyż niedawno czytałem o tym błędzie w ustawie i wydawało mi się że ten problem cały czas występuje. W pewności utwierdziła mnie strona największej szkoły jazdy w Bydgoszczy na której nie było napisane nic o możliwości zrobienia u nich kursu na AM. A wiedziałem że gdy będzie taka możliwość na pewno będą mieli taki kurs w ofercie. Z tego wywnioskowałem że AM-a jeszcze nie można robić. Przepraszam za błąd i pozdrawiam Lucka :-)

Oj chłopaki, każdy może się mylić;)
Ważne, że kolega "matol1798" usiłuje pomóc, ma chęci i za to mu wielkie dzięki, Tobie lucek również :)
Najprawdopodobniej zdawać ze mną będzie mój kolega.
Już teraz załatwiłem sobie pewną książkę "http://allegro.pl/show_item.php?item=3231401298"
Na pierwszych stronach, jest napisane, by książkę przeczytać kilka razy (tak też zrobię). Jak myślicie, łatwo zdać takie prawko w przypadku am ?
W kategoriach B, słyszałem, że nawet instruktorzy nie dają rady...

Również pozdrawiam :-). Ważne żebyś się nie denerwował przed egzaminem, na jednoślady jest łatwiej zdać niż na auto.

Tam miało być dwadzieścia parę pytań ( nie powiem ile dokładnie żeby nie palnąć gafy ) , manewry na placu i jazda po mieście. Takie mini A1 :-) Musisz się nauczyć, przyjść do WORD-u , zrobić swoje , nie stresować się i zdasz :-)

Jeszcze jedno pytanko :D
Na czym najprawdopodobniej będę zdawał ?
Coś z biegami, czy skuter ? Być może jest opcja wyboru ? :]

Raczej opcji wyboru nie ma. Z tego co czytałem , zdaje się na biegowym motorowerze typu Romet Zetka 50 :-) . Czytałem że WORD ( bodajże we Wrocławiu ) kupił cztery takie Zetki właśnie na egzaminy na AM.

To ja podsumuję, że można zdawać na AM i A2 (przy okazji egz. na A2 mam 14.05). Wcześniej nie można było, ale weszła nowelizacja ustawy.
W WORD Opole też są Romety Zetka na AM.