Czy koło mi sie nie urwie??

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Czy koło mi sie nie urwie??

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

witam ma takie pytanie jadąc ostatnio na skuterze zahamowałem dosc mocno przednim na asfalcie (było sucho) i nie wiem bo tak jak by koło straciło przyczepnosc , zdziwiłem się bo jak zawsze tak robiłem to skuter stawał na przednim kułku a teraz nie wiem co się stało podokrecałem wszystkie śruby przy kierowniku . lagach dosłownie wszystkie jakie były widoczne i na dal to samo nie wiem co to moze byc macie jakieś pomysły >>???

Anonimowy

jarek3377 napisał:

straciło przyczepnosc

to cos z opona moja tez tak czasem robi…raz stanie na przednim a raz nie….

Anonimowy

u mnie tez tak bylo. to zalezy od nawiezchni. wustarczy troszeczke piasku i juz się opona slizga i nie staniesz

Czytaj
    REKLAMA

Wybierasz stylowe dwa koła czy mocarne trzy? Peugeot Django 125 i Metropolis 400 na prawo jazdy B!

Dzięki Peugeot możesz się wyróżnić. Wybierz Peugeot Django 125 lub trójkołowy skuter Metropolis 400. Do prowadzenia obu wystarcza jedynie prawo jazdy kategorii B.

Anonimowy

Zaraz ci się urwie. Jak masz odkręcone albo krzywe to się urwie, ale jak tylko traci przyczepność to się nie ma prawa urwać! :573:

Anonimowy

to luzz można zamknac temat

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie