Czy keeway umiera ?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Czy keeway umiera ?

Ten temat zawiera , ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 10 posty - 1 przez 10 (z 19 łącznie)Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 19 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #210485 Odpowiedź

Anonimowy

Witam
    Mam problem z moim keewayem.
    Cięzko go zapalić na zimnym silniku, oraz czasem ma tak ze w czasie jazdy robi buu i gaśnie.
    Wtedy wystarczy 2 razy kopnąć i odpala normalnie.
    Świeca jest nowa gaźnik czysty.
    Czy może się zacierać, lecz od razu mówię nie odczułem jakiegoś spadku mocy czy prędkości

#210486 Odpowiedź

Anonimowy

co za głupie pytanie, sprawdź kompresje i będziesz wiedział…

Czytaj
    REKLAMA

SUZUKI TRAVEL PACK EDYCJA SPECJALNA

Wybierz wymarzony motocykl Suzuki. Teraz ze specjalnym pakietem wyposażenia Travel Pack.Advertisement
    #210487 Odpowiedź

Anonimowy

Courte, tak tylko nie mam manometru i na tym polega problem

#210488 Odpowiedź

Anonimowy

no to spróbuj palcem tak na oko. 😀

Jak zatkniesz palcem to lekko czuć czy jest czy nie.

#210489 Odpowiedź

Anonimowy

Ściągaj cyla i oglądaj, długo to przecież nie trwa a będzie pewne czy umiera czy nie.

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    #210490 Odpowiedź

Anonimowy

do mechanika za piwo kompresje zmierzy…
    Zresztą jak jedzie jedzie i nagle buu i gaśnie to nie zawsze że się zaciera, u mnie tak się działo i nie wiem co było powodem na 100% ale ściągnołem cylinder a tam uszczelka pod głowicą była wypierdziana, nie zakładałem na nowej uszczelce bo jeszcze szpilka z karteru była wyrwana więc sprzedałem cylinder koledze Adveriona i jemu cylinder śmiga aż miło 😉

#210491 Odpowiedź

Anonimowy

dodam jeszcze że ostatnio mi świece wywaliło, wiec moze jednak kompresja jest ?

#210492 Odpowiedź

Anonimowy

Że jak ci świecę wywaliło ?!

#210493 Odpowiedź

Anonimowy

głowica i świece do wymiany bo pewnie puszcza kompreche jak świece wywaliło, ale psrawdz jak to tam wygląda

#210494 Odpowiedź

Anonimowy

Jak świecę wywaliło?!

Oglądasz 10 posty - 1 przez 10 (z 19 łącznie)Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 19 łącznie)
Odpowiedz do: Czy keeway umiera ?
Informacje o Tobie: