Czy jest jakiś sposób na rysy na plastikach w skuterze?

Szłyszałem o smarowaniu pastą specjalną
i możliwości zakupienia specjalnego mazaka na rysy za 90 zł

Też słyszałem o mazaku na rysy w telezakupach jakichś chyba "mango" ale nie wiem czy to coś pomoże :)

Ciekawe jak to działa?
Myśle że pewno wieszchnią warstwe lakieru rozpuszcza a on zapełnia rysy :D

ApRiLiA napisał:

Szłyszałem o smarowaniu pastą specjalną
i możliwości zakupienia specjalnego mazaka na rysy za 90 zł

Ja miałem rysy na czarnych elementach skutera (pod małym szlifie). Wziąłem czarny marker i pomalowałem. Skuter wygląda zdecydowanie lepiej niż z białymi śladami. Nie jest to pełen profesjonalizm, ale skuter ma przede wszystkim sprawnie przewozić mnie z miejsca na miejsce a dopiero później wyglądać.

Te markery są dosyć popularne. Na allegro można taniej kupić, ale ja osobiście nie używałem, więc nie wiem jak to działa.

Mój dziadek do samochodu kupowal te markery, nie sa bardzo skutecznie, ryse widac, aczkolwiek mniej. Najlepszym sposobem jest kupienie naklejki...

Wielkie dzięki chyba zinwestuje w marker albo naklejki fajne jakieś :D

W jakimś stopniu takie coś zmniejszy rzucanie się rysy w oczy ale na pewno jej nie zamaskuje całkowicie i patrząc z bliska będzie je widać.

własnie, najlepsze naklejki:) ja zainwestowalem w naklejki za 5zl i sie narazie trzymaja:)

Zobacze po ile na allegro chodzo bo wiem że na nie kturych stacjach bęzynowych dostać można :D takie naklejki