Czy Inca powinna mieć swoje forum.

Witam /Wszystkich.

Jak widać ostatnio powstało parę subfor o pewnych markach skuterów.
Może skuter Inca zasługuje także na swoje subforum. NIe tylko pseudo markowcy :)

Pseudo kymco ma otwartych 17 tematów i 391 wpisów.

Kto ma chęć zliczyć ile jest tematów o Ince i wpisów o Ince?
Kto ma chęć zliczyć ile jest tematów o innych chinolach?

Dzieki chinolom to forum zaistniało i niech szanuje użytkowników chinoli.

Leszku - pamiętaj o Nas - my złotówki nie dali za reklamę - my dali swoje opinie, swoją pomoc itp.

Pozdrawiam

Właśnie. Miałem do Leszka pisać na ten temat już. O Ince na pewno jest dużo więcej niż o Vespie... Dużo osób ma te sprzęty i zasługują na swoje podforum.

Popieram, powinno być subforum Inca(Incy)!!!

Kisiu1981 napisał:... i zasługują na swoje podforum.

Sorki ale zasłużyć może pies:)

Poprostu zapomniano o tych co pchneli życie w tą stronę - czyli o użytkownikach skuterów chińskich , nie tylko Inca..........

Poprostu zapomniano o ludziach..... Jednak reklama i parcie na afisz zaważyło :) A to się może odwrócić od zamierzonego celu... Toć to już komercja :)

Osobiście - niezależność cenię a komercji nie cierpię.

Wyjaśnienie słowa Komercja dla tych co nie wiedzą.

Żródło: http://sjp.pwn.pl

komercja
1. «działalność nastawiona jedynie na osiągnięcie zysku; też: produkty takiej działalności»
2. daw. «handel»
• komercyjny, komercjalny • komercyjnie • komercjalność

Zgadzam się z Wami-INCA powinna mieć swoje forum

To je chłopaki utrzymajmy skoro już się zaczęło. Inki to nie tylko streetki ale też inne modele. ja sam już dobijam moja streetką 11 tysiecy km. Teraz już wiem że to był wybór jak na razie na 10+. Wodzu sam się przekonał naocznie wielokrotnie jakie katusze przechodzi moja maszyna

Ja też gdybym miał jeszcze raz kupić Streetkę to bym się nie zastanawiał.

A gdyby przestali pisać użytkownicy chińskich skuterów to to forum praktycznie przestałoby istnieć.

Kisiu tak sie zakochałeś w streetce?

Nie. Po prostu jestem z niej zadowolony. I wbrew pozorom właśnie z tego, że to chinol i że mogę przy nim grzebać. Krzyśku, Tobie też tak rdzewieje kolektor wydechu?

Kisiu1981 napisał:....Krzyśku, Tobie też tak rdzewieje kolektor wydechu?

Nie tylko jemu:) U mnie wygląda to tragicznie :)

No właśnie. Jeszcze trochę i się ułamie. Myślałem żeby wyczyścić i pomalować farbą antykorozyjną lub ocynkować ewentualnie kupić drugi lepszej jakości. Silnik minarelka więc coś się musi znaleźć. Bo teraz jest dramat. Tłumik też rudy zżera...

I doczekaliśmy się swojego forum. Dziękujemy.

Pozdrawiam

Kisiu tak mnie juz wygląda jakby sama rdza :)

Dzięqjemy, Leszku.

A dziś kumpel mi mówił żeby się tą rdzą nie przejmować. Że kolektor ma na tyle grube ścianki, że nie przerdzewieje na wylot.

Kisiu bo to prawda

Widzę,żę Inca ma swoje forum,bardzo sie cieszę ,bo myślę,że mój synek też nią będzie w przyszłości śmigać!!!Pozdrawiam.

ja dobijam powolutku 16tys km. Odnośnie rdzy na kolektorze to ja sam tego nie ruszam bo z doświadczenia wiem że jak się ruszy rdzę tylko raz to zaraz dziura powstaje