Czy dysza 72 dellorto będzie dobra do cylindra Stage6 streetrace 70

Witam chciałem dowiedzieć czy mogę jeździć na dyszy 72 dellorto przy filtrze motoforce Racing Air box i cylindrze Stage6 Street Race 70. Dodam że <u>gaźnik</u> jaki mam to dellorto phbg 19 mm,

ja miałem streetrace 70 na gaźniku 19mm Stage6 Black wystrojony ten cylinder na 75. Na 80 już go zalewało. Wiec pewnie i na 72 wystroisz. Ale spalic to potrafi i 8 na 100km

Ciężko było wyregulować na filtrze motoforce Air box wcześniej miałem stożek Polini ale strasznie głośno chodził i gaźnik był dellorto 21 mm i dysza była 88 bardzo dobrze to jeździło ale było mnie słychać z kilometra aż uszy bolały i spalanie było około 7 litrów

nie. też miałem motoforce performance airbox. reguluje sie łatwo. on ma parametry jak stożek i zmiana stożka na airboxa MF nie wymusiła żadnej regulacji. Po prostu zrobiło sie ciszej

Właśnie mi o to chodzi żeby było ciszej a czy nic złego nie będzie się dziać z silnikiem na takiej dyszy 72

Chodzi mi oto czy skuter nie będzie się nadmiernie grzał na dyszy 72 aczkolwiek blaszka na iglicy jest ustawiona na sam dół czyli największą dawkę paliwa i jest super

dowiesz sie jak zaczniesz uzywac. kazdy silnik jest ciut inny

Ok dzięki już zacząłem używać od dzisiaj