Czy do tego cylindra Naraku 72 cm muszę zmieniać głowicę ?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Czy do tego cylindra Naraku 72 cm muszę zmieniać głowicę ?

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Czaki Czaki 3 lata temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #629562 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Czaki
    Czaki
    Użytkownik

Niby producent twierdzi że seryjna pasuje i w zestawie nie daje głowicy. Kiedyś widziałem rozebrany silnik 80 cm z głowicą od 50 cm i była tragedia brak miejsca na spalanie w komorze cylinder puchnął od temperatury itd. Pytanie co z tym cylindrem 🙁 bo teraz mam dylemat http://www.racing-planet.pl/2500-cylinder-72cc-47mm-naraku-v2-139qmb-kymco-4t.html?level0=164938&level1=177170&level2=16

#629566 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

miedzy „pasuje” a „dobrze działa” jest zasadnicza różnica.
    Najlepiej zmieniać na kompletne zestawy tłok-cylinder-głowica. Wtedy wiesz jakie to ma mieć parametry i że całość jest spasowana.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #629570 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Czaki
    Czaki
    Użytkownik

To co bys polecił mi z 72 lub 80 kompletnego bo ryje po sklepach i wszystko chinskie w kompletach.

A tak jest w opisie napisane : – Dzięki specjalnej konstrukcji zastosowanie tego kitu nie wymaga innych modyfikacji- wymiana wału ani modyfikacja karteru (rozwiercanie) nie jest konieczna. W związku z licznymi pytaniami – odpowiadamy : Wał standardowy montowany fabrycznie wytrzyma – sprawdzone i przetestowane na tysiącach pojazdów w całej Europie.

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 3 lata temu przez Zdjęcie profilowe Czaki Czaki.
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 3 lata temu przez Zdjęcie profilowe Czaki Czaki.
    #629575 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Nortos
    Nortos
    Użytkownik

stockowy wał wytrzyma z 8tyś km na 80tce max, mi padł na 5k lecz miałem 90tke + skuter był max piłowany

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 3 lata temu przez Zdjęcie profilowe Nortos Nortos.
    Router Grande 50/90
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 3 lata temu przez Zdjęcie profilowe Nortos Nortos.
    #629577 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Czaki
    Czaki
    Użytkownik

Pytanie jest takie jaka dać głowice do tego cylindra 72 ccm

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
Odpowiedz do: Czy do tego cylindra Naraku 72 cm muszę zmieniać głowicę ?
Informacje o Tobie: