Czy da się wyciszyć filtr stożkowy?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Czy da się wyciszyć filtr stożkowy?

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Zażo?yżem stożek, wymieniłem dyszę i poza tym, że makabrycznie hażasuje nie widać specjalnych efektw, może trochę płynniej przy?piesza. W każdym razie jak dla mnie jest dużo za g?o?no.

Czym wyciszy? ten hażas przy założeniu, że stożek ma został?

Dodam tylko, ze jest on w osąonie zabezpieczającej przed zalaniem.

PC

Anonimowy

A ty się spodzieważe? wzrostu mocy o 15 % jak to się pięknie pisze na aukcjach ze stożkami za 25 zł… Sto?ka nie wyciszysz, możesz jedynie stary założyć filtr co doradzam.

Anonimowy

Nitro napisał:

A ty się spodzieważe? wzrostu mocy o 15 % jak to się pięknie pisze na aukcjach ze stożkami za 25 zł… Sto?ka nie wyciszysz, możesz jedynie stary założyć filtr co doradzam.

Absolutnie – jestem realistą. Ale patrząc na filtr oryginalny (przekroje ograniczone przez zagiżcia, wyp?ywki na ??czeniach elementów formy itd) po wymianie filtra po prostu nie mogło był gorzej. Teraz jest chociażestetycznie bo zninął paskudny kloc oryginalnego filtra. Niestety jest za g?o?no.

PC

Czytaj
    REKLAMA

Odkryj na nowo motocykle 125 FB Mondial

Poznaj FB Mondial HPS 125. Najbardziej stylowy motocykl na prawo jazdy B.Niezwykła dbałość o detale oraz ergonomiczna pozycję jazdy sprawiają, że jazda jest przyjemnością i sprawia, że każdy może dosięgnąć marzeń. To motocykl, wykonany w duchu klasyki, który zapewnia najwyższe bezpieczeństwo, a dzięki zaawansowanej technologii jest niezawodny.

Anonimowy

hehe
    stożek się montuje m. in. dla głownieejszego dźwięków….
    Więc nic nie zrobisz, możesz założyć tylko starą puszkę.

Anonimowy

To kurde marzenie, a nie problem kurde mnie pierwsze sąychać a potem lans 😀 Możesz pościemniaż przed ciemniakami (ci co się nie znają) że masz bajerancki sprzęt;]

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie