Czy da się wyciszyć filtr stożkowy?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Zażo?yżem stożek, wymieniłem dyszę i poza tym, że makabrycznie hażasuje nie widać specjalnych efektw, może trochę płynniej przy?piesza. W każdym razie jak dla mnie jest dużo za g?o?no.

Czym wyciszy? ten hażas przy założeniu, że stożek ma został?

Dodam tylko, ze jest on w osąonie zabezpieczającej przed zalaniem.

PC

Anonim
    Gość

A ty się spodzieważe? wzrostu mocy o 15 % jak to się pięknie pisze na aukcjach ze stożkami za 25 zł… Sto?ka nie wyciszysz, możesz jedynie stary założyć filtr co doradzam.

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

Anonim
    Gość

Nitro napisał:

A ty się spodzieważe? wzrostu mocy o 15 % jak to się pięknie pisze na aukcjach ze stożkami za 25 zł… Sto?ka nie wyciszysz, możesz jedynie stary założyć filtr co doradzam.

Absolutnie – jestem realistą. Ale patrząc na filtr oryginalny (przekroje ograniczone przez zagiżcia, wyp?ywki na ??czeniach elementów formy itd) po wymianie filtra po prostu nie mogło był gorzej. Teraz jest chociażestetycznie bo zninął paskudny kloc oryginalnego filtra. Niestety jest za g?o?no.

PC

Anonim
    Gość

hehe
    stożek się montuje m. in. dla głownieejszego dźwięków….
    Więc nic nie zrobisz, możesz założyć tylko starą puszkę.

Anonim
    Gość

To kurde marzenie, a nie problem kurde mnie pierwsze sąychać a potem lans 😀 Możesz pościemniaż przed ciemniakami (ci co się nie znają) że masz bajerancki sprzęt;]

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button