Czy da się 125cc zarejestrować na 50cc?

Tak jak w Tytule. Czy da się Powiedzmy Honda CBR 125 zarejestrować na 50cc (żeby na Kartę jeździło)

No i co trzeba zrobić, żery zarejestrować

da się ale w przypadku wpadki jak wyjdzie wałek OC nie działa, właściciel i diagnosta ma sprawę w sądzie

Chyba zależy na jakich papierach teraz jest.

P.S. Za niedługo będziesz się pytał czy powiedzmy hondę cbr 600 da się na 50 zarejestrować... Na twoim miejscu poszedł bym do lekarza, żeby głowę zbadać... I powiem Ci coś szczerze. Denerwują mnie tacy wiejscy szpanerze, którzy chcą tylko zaistnieć przed kolegami, bo w inny sposób nie mają czym... Pozdro...

no bez jaj... CBR 125 na 50 ?? Przecież to z kilometra będzie widać, że to nie jest 50ccm. Trzeba mieć nie równo pod sufitem by takie akcje robić. Pierwsza kontrola i koniec zabawy. Myślisz że policjant będzie taki głupi i nie zauważy napisu "CBR125" i małej tabliczki. Pozatym który diagnosta na taką akcję się zgodzi. Prędzej skuter ze swapem silnika zarejestrujesz na więkrzą pojemność.

Akurat jeszcze CBR-ka ma kółka cienkie jak rower, więc może by przeszła. Ogólnie widziałem kiedyś taką CBR-kę, miała porobione na ploterze naklejki CBR 50 :D. Ale jak wszyscy mówią, robienie czegoś takiego to przesada i debilizm w dodatku. Są tacy, co rejestrują RS 125 na 50, GPZ 500 na 50, i inne pojemności też. Jak chcesz by rodzice mieli sprawę za fałszowanie dokumentów, wprowadzanie w błąd funkcjonariusza publicznego, albo cesję pieniędzy w razie wypadku i inne paragrafy, a dla samego siebie niemożliwość zrobienia prawka przez jakiś czas (w razie wypadku pewnie sąd by dał taki bilecik) to proszę, nawet lytra rejestruj na 50.

A co do tematu to na alle jest wiele 125 i innych moto porejestrowanych na 50, wystarczy wpisać np. 125/50 i wyskakują.

dokładnie, zgadzam sie z wami...
ale znam takich diagnostów co podbiją i 500'tkę na 50, wierzcie mi.
życie..............

ludzka głupota nie zna granic...

Ja pamiętam, jak na allegro stała R6 na 50, no bez przesady, cbr'ke 125 jeszcze można by było kogoś nabrać bo ma strasznie cienkie koła, lecz nie jest to warte zachodu, lepiej wyrwać 2x mandat niż zabulić 5x w sądzie

R6 na 50? Nieźle, nieźle. Trzeba być chorym psychicznie, żeby takie jaja robić...

Jako, że nie będziemy Ci pomagać łamać prawa (bo to nawet nie jest odblokowanie skutera, żeby nagiąć przepis) napiszę tylko jedno: zamykam temat.