Czy bedzie pasować

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Czy bedzie pasować

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Siemka mam pytanko jestem posiadaczem yamahy neos i jestem na kupnie cylindra chce wiedziec czy będzie dobry taki cylinder Stage6 Sport Pro 70cc ??

Anonimowy

Cylinder dobry. Do tego gaźnik conajmniej 17,5 i jakis wydeszek łapiący z samego dołu :), może coś takiego jak Yasuni R, albo C16 (choć ten łapie wyżej niż R)?

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Anonimowy

na razie mam tłumnik leovince zx będzie chodzic jakos na tym cylku??

Anonimowy

jakoś bendzie ale rewelacji nie bendzie bo zx jest bardzo słaby raczej do 50

Anonimowy

mam jeszcze tłumnik gianelli ale on bym od razu jak kupiłem skuter jest prosty bez żadnej puszki jaki lepszy dopuki nie kupie cos lepszego??

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

NiNic nie wiaodmo tak naprawde o tym wydechu Gianelli co masz… Sa różne wydechy Gianelli.

Anonimowy

Do tego cylindra, lepiej zmień wał i łożyska jeszcze, bo długo nie pojeździsz, jeżeli masz serię na dole.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie