Czy będzie jakaś różnica?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

No wraźnie, jak w temacie. Mam skuter Piaggio 2t i mam również problem – przy ruszaniu skuter nie zrywa się, tylko ze spokojem rusza, po czym wchodzi na obroty i nara 😉 Chcę założyć w sprzęgle sprężynki o poziom twardsze, ale nie wiem czy będzie różnica – ktoś pewnie kiedyś gdzieś zakładasz takie sprężyny i jak by mógł ten ktoś napisać czy była różnica po takiej zmianie 😀 Z góry.. ..dziżki! PS.: Drogi Adminie, zanim przeniesiesz ten temat do innego działu zastanów się – przecież wymiana sprężynęk na tuningowe to w końcu tuning mechaniczny 😆

Anonim
    Gość

Tak wymiana sprzezynek da lepszy start!

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Gość

Jak wyżej kolega napisać da to lepszy start i będzie ruszać z wyższych obrotów. Przy seryjnym sprzęgle i ogólnie bez tuningu polecam założenie zielonych (polini) bo twardszych nie ma sensu.

Anonim
    Gość

Bo wiecie, jeden gość mi napisał, że założył zielone sprężyny i wg nie czuć różnicy.

Anonim
    Gość

Zalezy jakie jeśli top racing to nei dziwne bo ona maja taka twardosc jak seria mowie o zielonych!Lepiej dolozyc trochę i kupić hebo.

Anonim
    Gość

Hebo zielone też nie są wiele twardsze niż seryjne w sprzęgle. Ja bym zamontował niebieskie hebo do skutera seryjnego będą dobre.

Anonim
    Gość

Zamówiłem niebieskie Hebo. Dzięki koledzy za fatyg? 🙂

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button