czujnik temperatury

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) czujnik temperatury

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Jako że przerabiam skuter z AC na LC potrzebuje czujnika temperatury, na początku chciałem kupić zegary od modelu LC, ale się rozmyśliżem. Przeglądając allegro natknąłem się na taki wynalazek: http://allegro.pl/item421700293_wskaznik_temperatury_oleju_indiglo_firmy_jom.html Jak myślicie podejdzie to do skutera? Czy czujnik uda mi się wkręcić w głowice?? Może mial ktoś taki termometr w ręku i może coś powiedzieć.

Anonimowy

http://allegro.pl/item426627243_super_termometr_50_do_100_c_supercena_1m_przewod.html Ja kupiłem coś takiego. Nie stać mnie na termometr Stage czy jakiśinny droższy. Ten się nadaje idealnie. Umieściłem go w zbiorniczku- wywierciłem dziurkę i włożyłem czujnik i zakleiłem poxylin?. Termometr idealny i to za mały pieniądze!

Anonimowy

W zbiorniczku wyrownawczym ma się rozumieć?? A jak mam Ac to mogę między zeberka cylindra to wlozyc??

Czytaj
    REKLAMA

Odkryj Stylowe Jeansy Motocyklowe City Nomad

Polska marka, polska produkcja! Zero kompromisów. Najwyższa jakość i zaawansowane technologie. Wykonane z użyciem włókien 100% DuPont™ Kevlar®. Komplet certyfikowanych protektorów SAS-TEC® z regulacją położenia. Dopasowany krój i nowoczesny design. Poczuj styl, bezpieczeństwo i komfort!

Anonimowy

W opisię pisze że przewód ma 1m to mi nie wystarczy do przeprowadzenia czujki do głowicy. A nie chce z chłodnicy brać temperatury.

Anonimowy

jak to przerabiasz skuter a ac na lc jakie części biedzisz wymienić ciekawe czy to będzie grało dobrze a w ac to temp. mi się wydaje ze może był ponad 100 stopni wiec ten

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie