Czujnik hamulca/automat stopu

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Czujnik hamulca/automat stopu

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 7 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam serdecznie, niedawno nabyłem motocykl, jakim jest Suzuki GN 250. Potrzebuję zdjęcia
    czujnika hamulca/automatu stopu przedniego i tylnego hamulca, bo mój egzemplarz był ich pozbawiony, a nie wiem jak one mają przyjść(w szczególności tylny):/ Byłbym bardzo wdzięczny za zdjęcia. Mogą to być też od Suzuki GN125/400, GZ, DR, bo podejrzewam, że się jakoś nie różnią. Pozdrawiam i czekam na pomoc!

Anonimowy

chodzi Tobie o to żeby żarówka się zapaliłaż To sam czujnik nie wystarczy, jak czujnik to juz cala instalacje trzeba zrobić albo dla czujników oddzielną. A czujnik to nawet od skutera powinien podpasować na przedni hamulec

Anonimowy

Chodzi mi o to, że ktoś pozbawił motocykl tych czujników, instalacja jest. Chciałem zobaczyć dokładnie jak przychodzą to bym mógł jakiś dopasować, a nie chcę kupować w ciemno. Najbardziej ciekawi mnie tył, bo z przodu faktycznie wszystko widoczne. Pozdrawiam!

Czytaj
    REKLAMA

PRZESIĄDŹ SIĘ NA MIEJSKĄ 125

Myślisz o zakupie motocykla 125? Poznaj bezkonkurencyjną sto dwudziestkę piątkę na rynku PULSAR NS 125

Anonimowy

Według mnie z taką prośbą musiał byś bić gdzieś na forum o GN’ach – tu chyba nikt nie ma.

A forum o GNach to tam 10km prosto i na skrzyżowaniu w prawo 😛

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie