Częsci do Junaka 901 - gdze kupić?

jak w temacie - mam problem - podczas upadku pękła mi lewa osłona silnika i obudowa reflektora a nie mogę znaleźć w sieci sklepu z oryginalnymi częściami...

Jak wpiszesz w wujka google pewnie znajdziesz wszystkie informacje. W Warszawie przy ul. Modlińskiej 248 znajduje się ogromny salon m.in. z Junakami. Posiadają oni także duże stoisko z częściami zamiennymi. Zadzwoń i zapytaj, czy mają i prześlą pocztą.

przepraszam, ale link, który podałeś to jakiś serwis do kalkulacji kosztów używania pojazdów. tym niemniej dzięki - poguglam, może znajdę

nie podał Ci linka, to jest jego stopka... a części znajdziesz na pewno w autoryzowanym serwisie.

akagi66 napisał:

przepraszam, ale link, który podałeś to jakiś serwis do kalkulacji kosztów używania pojazdów. tym niemniej dzięki - poguglam, może znajdę

widzę, że nie czytasz uważnie!
Napisałem jak wpiszesz w google....
Poniżej wklejam przyjazny i w miarę przejrzysty link z danymi tej firmy. Piszą tam też coś że są na allegro. Mam nadzieję, że już dalej samemu sobie poradzisz? http://junaki.pl/2012/09/19/junak-901-2012r-skutery-serwis-warszawa-polska/