czacha od nrg purejet

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) czacha od nrg purejet

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Mam NRG (NTT) i chciałem zmienić czachę, myślałem od NRG purejet bo bym trochę jeszcze pobawił się żywicą i by wyglądało jak Yamaha R1, ale na pierwszy rzut oka widać ze nie wejdzie

a to mój NTT

Czy ta czacha wejdzie?

[ Dodano: 08-06-2009, 12:45 ]
    Bo jak da rade zrobić to ją kupie, a jak nie to nie wyrzucę kasy w błoto.

Anonimowy

żywica szpachla i trochę umiejętności manualnych i wszystko się da:)

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Anonimowy

Twoja czacha jest równa przy krawędziach a tam są mocne załamania i tam byś musiał powstawiać takie brzydkie kawałki żywicy więc a i tak nie wyglądałoby to lepiej za tą czachę lepiej zrób polerki wszystkiego co się da i lakier czarny matt albo biały matt 🙂

Anonimowy

Mistrzu666 napisał:

Twoja czacha jest równa przy krawędziach a tam są mocne załamania i tam byś musiał powstawiać takie brzydkie kawałki żywicy więc a i tak nie wyglądałoby to lepiej za tą czachę lepiej zrób polerki wszystkiego co się da i lakier czarny matt albo biały matt 🙂

człowieku te żywice się maluje później i się jej nie wstawia tylko scala z plastikami i jak ktoś ma umiejętności to zrobi tak ze nie będzie widać ze to było żywicowane

Anonimowy

Mój wujek zajmuje się malowaniem itp. I on umieć to robić, ale nie będę musiał nic ciąć ani odcinać? 😀

[ Dodano: 08-06-2009, 21:34 ]
    A wsadzę do niego reflektóry od yamahy R1 lub od R6

[ Dodano: 08-06-2009, 21:36 ]
    http://moto.allegro.pl/item647182863_yamaha_r6_r_6_nowy_model_lampa.html

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

Jak masz wolne 5 stów.. Te co dałeś to raczej tak, od R1 pewnie nie bo za szerokie.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie