Cylinder sym jet 50

Witam jestem tu nowy mam problem z moim skuterem mam słaba kompresje w skuterze sym jet 50 z 1997r i chce kupić nowy cylinder tylko nie mogę dostać takiego może ni ktoś podpowiedzieć albo podesłać linka do takiego cylindra

na przykład:

https://www.scooterkingz.com.pl/cylinder-naraku-50-3

zobacz do jakich jeszcze pasuje i do nich szukaj

Tak ale ten mój sym to do końca nie wiadomo jaki model i posowablo by żeby w opisie bylu podane wymiary cylindra

a może by pasowało przeczytac oznaczenia silnika. wymiary cylindra znajdziesz na stronie producenta w katalogu

Właśnie nie bo ten mój sym jest nietypowy

a co w nim masz nietypowego? silnik z kosmosu?
ktos ten silnik wyprodukował i oznaczył. Wiec ma jakiś typ i model (nawet jak nie pochodzi z tego modelu skutera)

No żebyś się zdziwił to znajdź mi taki cylinder typ skutera sym g5j rs21 wymiary cylindra przekątne spilek wymiar 83mm i znajdź mi taki cylinder i zobaczysz czy znajdziesz

jeżeli to jest RS21 to jest to sym shark a nie jet - jeżeli to G5J to Jet.
jet ma małe lampy shark ma długie. okres sie co masz. tak czy siak części do obydwu jest wysyp

odkąd dokąd mierzyłes te szpilki?
bo ja mam wrażenie że to standardwe 73mm miedzy srodkami otworów

Ja mam małe lampy. Od środka do środka dziury mam 82mm

Czyli JET. A typ/wersja silnika na bloku silnika?

Oczywiście po przekątnej 82mm

Tzn gdzie to bendzie pisało

na bloku silnika. szukaj. znajdziesz jakies znaczki/cyferli/literki to je wpisuj w googla i zobacz co wyskoczy. którys musi być blokiem/wersją silnika

to sprzęt ze starych czasów i może sie okazac że to silnik hondy - wtedy miała je honda dio, sym, kymco…itd
ale nie ma w nim nic nietypowego - tylko musisz wiedziec co masz

kh703391 To pisze

gdzie?
nie jest mozliwe żeby na bloku silnika nie było oznaczeń silnika. musze być cyfry na odlewie, tabliczka znamionowa …itd

szukaj na widocznych czesciach silnika od strony wariatora, na punktach mocowania…itd MUSI BYĆ

To pisze od wariatora na bloku to jest wygrawerowane na bloku innego oznaczenia nie ma