Cylinder Stage6 Streetrace 70cc AC

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Witam potrzebuje informacji o tym cylindrze w przyszłości am zamiar zmienić swój 🙂
    Tutaj kilka pytań:
    1.Jak z chłodzeniem na tym cylku bo to jest AC ?
    2.Czy wymiana wału łożysk jest potrzebna nie chciałbym zeby zaraz coś padłoxD

W tej ofercie cenowej znalazłem tylko ten cylinder wydaje mi się dobry bo to stage6.
    A i ten cylinder miał by być do Yarox’a posiadam w nim tecnigasa next-r malossi multiwara to tak z grubszych rzeczy reszta nie istotna :->

JAk będzie ktoś wiedział jakiekolwiek informacje na jego temat piszcie

Anonim
    Gość

Stage6 owszem dobra firma.. tylko często zdarzają im się złe odlewy cylków przez co jest wiele reklamacji.. mam nadzieję że trafisz na ten dobry… a po za tym osiągają dużą moc .. dość duża.. a wymiana łożysk i simeringów to na pewno! a czy wału hmm jaka to jest klasa Sportą jeśli tak to nie czy może mirace lub race wtedy jest niezbędna…

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Gość

Jest to zwykły sport raczej 😀 Jest raczej najtańszy z tego typu cylków 🙂

Anonim
    Gość

Red Rider napisz do mnie na gg to dam ci za 460 zł metrakita hand made 🙂 A będzie na pewno lepszy. A jak nie to Airsala T6 za 450.

Chodź ponoć cylinder jest dobry ale moj kumpel robił sam polerke tych kanałów to i chodził no. Ale lepiej będzie Metrakita badz małossi.

Anonim
    Gość

No tak ale tu rozchodzi się o cenę bo tylko i wyłącznie cylinder nowy z pełnym kpl jak orginał innego nie chce 🙂 🙂

Anonim
    Gość

NO tak a o jakim ja mowiłem. O nówce 🙂

Od handlowania jest giełda panie modzie 😛 SiWy

Anonim
    Gość

Mam okazję kupić stage 6 street race mina… AC pełen kpl wszysto nowe nei zakładane zakupione przez pomyłkę za 350zł opłaca się ? i wogule nic nie wiadomo na temat tych cylindrów ?

Anonim
    Gość

Opłaca się 🙂 Cylinder bardzo dobry

Anonim
    Gość

A jakie łożyska dać do tego cylka stage6 ??

i jakie łożysko korbowodu ?? U mnie jest na 10mm 😛

Najlepiej linki

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button