Cylinder speedfight 2

Czesc, Panowie doradźcie Cylinder Kit Tec HQ 50cc czy Cylinder Kit Motoforce Eco 50cc do Peugeot Speedfight 2 LC, potrzebuje opinii. Do wyboru mialem jeszcze cylinder z powerforca za 310zl ale dowiedzialem sie ze duzo lepszy od chinczyka nie bedzie a cena z kosmosu.

Jezeli macie jakis inny model godny polecenia do speeda to bardzo bym prosil o wpis.

Lepsze cylindry to juz od 500zl w gore i jezeli okaze sie ze te co wymienilem to chlam to bede musial taki kupic ale bedzie ni ciezko tyle wydac. Zmieniam na 50cc z seryjnego bo mam slaba kompresje.

Pozdrawiam

motoforce eco, powerforce, tec czy zwykły chińczyk - to w zasadzie to samo.
skoro masz zajechaną serie to może ci się bedzie podobać jazda na takim cylindrze ale ich osiągi i jakość/trwałość koło seryjnego cylindra to nawet nie leżały. Tyle że oryginalny zestaw cylindra kosztuje ponad 1000zł (sama głowica 111 Euro bez uszczelek).
Naprawiając go takimi cześciami przerabiasz go na chiński skuter

Ogolnie to ja chce zrobic na tym cylindrze 2 sezony. Pozniej jak odloze kasy to zmienie wal i kupie sobie cylek 70 cc juz konkretny. Tak byle wytrzymal mi te dwa sezony ale jak one maja gorsze osiagi od serii to powiem szczerze ze mnie zalamales… A najgorsze jest to ze nic innego nie ma w tym przedziale do 300zl

Jak myślicie wytrzyma dwa sezony ?:slight_smile:

zadzwoń, spytaj
https://www.google.pl/search?q=wróżka+całodobowo&oq=wróżka+całodo&aqs=chrome.1.69i57j0.5031j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8