Cylinder Airsal Sport 50cc

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Cylinder Airsal Sport 50cc

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #213145 Odpowiedź

Anonimowy

Witam wszystkich 😉

Moj motorek to Yamaha BWS z 2005 roku. Oryginalny cylinder zostal uszkodzony (pekniecie pierscienia). Zamierzam wstawić Cylinder Airsal Sport 50cc. Silnik mam seryjny. Cylinder chciałbym połączyć z odpowiednia konfiguracja rolek, sprezyn 😉 Tłumik na dniach zostanie odblokowany. Mam kilka pytań odnośnie planowanej operacji:
    1. Czy jest to dobry cylinder i jakich osiągów mogłbym się spodziewać po odpowiedniej regulacji.
    2. Jakie rolki najlepiej zakupić do tego cylindra? zależy mi na mocy ale predkość też nie jest mi obojętna (na starym cylindrze z jedną blokadą moje osiągi to ok.75 km/h)
    3. Jakie sprężyny użyć ? + ile? 😉
    4. Jaką dyszę zastosować?

z góry dizekuję za wszystkie opd;) Proszę o nieusuwanie postu ponieważ nic nie znalazłem na forum, początkujący jestem 😉

pozdrawiam

#213146 Odpowiedź

Anonimowy

Kurcze a nie możesz sobie 70ccm zamontować ?
    1. Nie wiem jak 50ccm ale Aristal Sport 70ccm to najsłabszy cylinder ze wszystkich markowych sportów
    2. Na to nikt ci nie da odp. bo to różnie bywa z rolkami, musisz kupić sobie zestaw rolek testowych i dobrać odpowiednie
    3. TopRacing +15% lub +22% a sprzęgła to zależy z jakich chcesz obr. ruszać
    4. Tak o 10-20 większą niż masz teraz.. radzę ci, zamów sobie odraz ze 3 dysze na raz nie zrób tego błędu co ja, zamawiałem po jednej dyszy i tak z 4 albo 5

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #213147 Odpowiedź

Anonimowy

Rolki mają być cięższe? planuje zakupienie 7,4 gr polini 😉

spręzynę +15 czy będzie to dobra konfiguracjaż

a dyszę jaką zakupić ?

#213148 Odpowiedź

Anonimowy

Co do rolek to kup zestaw do regulacji bo nie da się określić jakie rolki będą pasowały i skuter będzie dobrze pracował.. Sprężynę możesz kupić 15, jak będzie zła to kup tą +22. A dysze kup 90.

#213149 Odpowiedź

Anonimowy

Jedną dyszą to se możesz, kupuj tak jak Adverion prawił ze 4

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
Odpowiedz do: Cylinder Airsal Sport 50cc
Informacje o Tobie: