Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

oplaca się wsadzic cylinder 80 di kingwaya ??duzo to daż?seryjny wal wytrzymieć??

Anonimowy

Da sporo, a wał wytrzyma.

Czytaj
    REKLAMA

Przetestuj wymarzony motocykl na TRIUMPH MOTORCYCLES FESTIVAL 2019

Atrakcje Triumph Motorcycle Festival 2019:

• 19 i 20.09.2019 – Motowycieczki (cena: 299 zł)
    • 21.09.2019 – Triumph Motorcycle Festival:
      • jazdy testowe Triumph
      • grill
      • 20% rabatu na odzież

Anonimowy

Anonimowy

cylek wał i wario za 375zł? Trochę podejżane. Poszukaj czegoś na Skuterdoktor.pl

Anonimowy

Trzeba być frajerem, żeby to kupić. Porządny cylinder kosztuje więcej 😛

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Anonimowy

kup cos ze stajni naraku. ta firma robi bardzo dobre części do 4t. szukaj na skuterdoktor.pl tak jak podal Kowal

Anonimowy

Wytrzymac wytrzymieć… Ja własnie kupile przejsciowo taki cylinder 80 i go skonczylem docierac to po calym dniu jezdzenia na ful gazie na drugi dzien jak jechalem do szkoly to mi swiece wydu**** poleciala gdzieś tam a teraz stoje bo czekam na nowa glowice bo mi gwint poszedl 🙁 Ale wiesz to moze wina złego dokrecenia swiecy poprostu źle dokrecilem swieca się rozruszała i wkonczu wywalilo gwint i się poleciala. A jeśli chodzi o ten cylinder radze Ci tez cos kupić z stajeniki naraku.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie