Cylinder 72 ccm – wymiana tłoka.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Cylinder 72 ccm – wymiana tłoka.

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe snajper061 snajper061 5 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe l_reczkowski
    l_reczkowski
    Użytkownik

Witam

Posiadam kingway fonero 50 4T i w ostatnim czasie kilkakrotnie go rozkręcałem. Jakoś tydzień temu cylinder złapał rysy więc go wymieniłem. Kupiłem nowy cylinder 72ccm w komplecie: cylinder, tłok, pierścienie, uszczelki, sworzeń, zabezpieczenia.) po złożeniu wszystkiego skuter nie miał mocy i jechał mi max 40km/h.

Ponownie rozkręcam i sprawdzam i patrzę że w tłoku z kompletu są mniejsze wnęki na zawory niż w tym tłoku który był w silniku.
    Domyślam się że mam wsadzony cylinder na 72ccm, głowica z większymi zaworami.

Proszę o pomoc, bo nie mogę dostać takiego tłoka jakiego mam obecnie w skuterze.

Jak założę ten stary tłok z większymi wnękami na zawory skuter jedzie normalnie, lecz po paru kilometrach zaczyna brać olej i pierścienie do wymiany.

Zdjęcie profilowe snajper061
    snajper061
    Użytkownik

a głowica tez 72

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie