cylinder 70 problem z gaznikiem

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) cylinder 70 problem z gaznikiem

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

witam mam cylinder 70 metrakit hand mate i gaźnik 12mm i mam problem z regulacja muszę mieć srubke od skladu mieszanki wykreconom na maksa bo inaczej skuter się zamula dysze mam 90 i właśnie niewiem czy idzie cos więcej z niego wycisnac niedlugo kupie 19mm ale do tego czasu chce się zorientowac czy cos więcej da rade filter powietrza orginalny

Anonimowy

Lepiej jak najszybciej kup większy gaźnik. Albo spróbuj jeszcze większą dyszę.

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

Anonimowy

no właśnie kombinuje z sianem ale moze jeszcze by dalo rade cos wykombinowac a mam jeszcze pytanie bo ma zamula na starcie wczesniej tez mial przed założęniem cylindra wydech mam sportowy i właśnie niewiem bo rolki mam 5 gr dokladnie to niewiem bo takiego kupiłem sprężynę dociskowom mam bialom i zolte sprezynki w sprzegle i niewiem moze sprezyny jakieś wymieniłeś i by bylo git

Anonimowy

Duża dysza i będzie chodzić mi na 12mm racing chodził

Anonimowy

no tak ale czym więcej powietrz dostaje to mu lepiej niby to co wstawic wiekszom dysze
    jest tak ze jak mu wkrece srubke to mu ciężko przepalic przy stracie ale jak przepali to jedzie wiec niewiem

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

WIększa dysza i jeśli ma mało powietrza to stożek, albo wywierć dziurki w puszce.

Anonimowy

dzieki skombinowalem stozek właśnie dziasiaj rano wsadzilem i hula jak glupi ale i tak gaźnik czeka na wymiane dzieki

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie