cylinder 110 zippp pro

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    kadrewi
    Użytkownik

Mam problem z prędkością w zippie pro, przerobiłem go na 110 ( głowica, cylinder, tłok, wał, łańcuszek rozrządu), zmieniłem zębatkę zdawczą z 14 na 16/17 zębów a efektu nie ma żadnego, prędkość jest taka sama jak na cylindrze 70, jedzie około 80 km/h. Zmieniłem też gaźnik, bo myślałem że może za mały do tej pojemności, nic nie dało, moduł tak samo. (po prostu brakuje mu mocy żeby wejść na wyższe obroty)

paci
    Moderator

Rozrząd jest źle ustawiony.O 1 ząbek.

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

kadrewi
    Użytkownik

Przesunąłem dzisiaj zębatkę, trochę pomogło (faktycznie była źle ustawiona), jedzie około 88 km/h licznikowych

paci
    Moderator

kombinuj dalej z rozrządem i luzami zaworów jeszcze nie jest dobrze.

kadrewi
    Użytkownik

Ale co można kombinować, ssący ustawiony na 0,05 wydechowy na 0,06, a rozrząd niby jest teraz poprawnie (zgodnie z tymi znacznikami), nie wiem co można by dalej zrobić…

paci
    Moderator

To są silniki hondy cub i luzy z chińskiej instrukcji tak sie do nich mają jak dżem do śledzia [0,3 oba zawory jak w dax,cub,xr50,monkey]a rozrząd musisz próbować dalej bo mocowanie zębatki wałka rozrządu mogło się przesunąć[tam niema klina]

PrawilnaMorda
    Użytkownik

Popytaj jakiegoś znajomego obeznanego w tym temacie, bo jeżeli ktoś tego nie zobaczy to niewiele ci doradzi.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button