cylek s6 sport pro

• This topic has 28 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 12 years temu by Anonim.
Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Witam czy konieczna by byla zmiana wału przy cylku s6 sport pro ??? wał mam bardzo dobry zero luzow nic … a klasa sport tylko ze najmocniejsza ze wszystkich sportow … moj kumpel w roxie zmienial wał i właśnie chyba ja tez bd musial co wy o tym sadzicie ?? 😛 czy moze wystarczyly by lozyska nowe teflonowe czy jakos tak ?

Zły dział. Przeniosłem. 🙂

Anonim
    Gość

jak wsadzasz sam cylek, bez wydechu gaźnika itd to nie musisz zmieniać.
    Ale jak masz wydech, gaźnik i całą resztę to przydało by się chociaż wymienić łożyska. Chociaż z drugiej strony jak masz blokadę na module CDI to i tak obroty nie będą większe niż te które wał wytrzyma więc się nie rozleci, najwyżej szybciej łożyska zatrą.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Anonim
    Gość

heh tzn. jak bym cylinder kupil to bym wsadzil na pewno wydech wario sprzeglo gaźnik a modul mam odblokowany ;p wiec krecilby na maxa obroty 🙂 ale gdybym jezdzil na poczatku tak wiesz … do 80-90 km/h to by chyba nie siadl nie ?? a potem bym wał wymienil bo na razie kasy by na wszystko nie starczylo a chodzi mi ze 80-90 km/h zeby na wieksze obroty nie wchodzil i zeby nie je-bnol wał albo lozyska i duzo ogolnie bym nie jezdzil tyle co do szkoly i nieraz się przejechac wiec jak mysliszł

Anonim
    Gość

ja założyłem malossi sport’a 70, niby słabszy ale chińskie łożyska i wał też są gorszej jakości i na wszystkim seryjnym zrobiłem 500km w tym czasie też mu od czasu do czasu dałem w palnik no i łożyska i wał nie ucierpiały, są całe, wymieniłem je bo kupiłem wydech i całą resztę.
    także jak wsadzisz cylinder i na razie nic więcej to spokojnie pojeździsz trochę na seryjnym wale i łożyskach, ale jak już kupisz całą resztę to bez wymiany minimum łożysk się nie obejdzie.

Anonim
    Gość

nie no na razie bym kupić cylinder i gaźnik jak cos …. a potem od razu jak kasa by byla to wał i lozyska i potem reszte 🙂 wiec mowisz ze można wsadzac to chyba zakupie s6 sport pro 😀 i gaźnik i potem wał lozyska tłumik wario sprzeglo ;d

Anonim
    Gość

no pojeździsz trochę, tylko znów lepiej nie przesadzać i mu nie dawać za bardzo w palnik bo jednak gaźnik też zwiększa maksymalne obroty.

Anonim
    Gość

hmm teraz juz zamowilem cylinder stage6 RACING … i bez żadnej mowy muszę zmienić wał no i wał kupie malossi mhr albo top racing race hq . I co mysliscie lepiej gaźnik 19mm czy 21mm ?? a no i jaki wydech do niego ?? bo to wydech bd musial byc z wyzszej polki a kasy za duzo na tłumik nie bede mial wiec tak … dobry wydech co cylka z najtanszych 🙂 pozdro

Anonim
    Gość

na gaźniki 21mm uzyskasz więcej mocy… wydech to Yasuni C16/C21 używka … i radze ci lepiej poczekaj i kup konkretny wydech niż masz kupować gówno..

Anonim
    Gość

a co myslicie nad polini for race 3 … ?? albo stage6 pro replica ?

Anonim
    Gość

lepszy juz poliniak ale i tak za slaby do tgo cyla. Najlepiej cos pokroju tak jak pisali yasuni C16 /21

Anonim
    Gość

Chcesz mocny ❓ zakładaj Polini Evolution lub Yasuni C30.. i ci styknie na pewno 😛

Anonim
    Gość

hehe no no ;d a skad tyle kasy 😛 ja chce jakis dobry do cylka ale taki tanszy … tzn. tak do 400zl

Anonim
    Gość

No ogólnie to ja polecam Stage 6 Racing, właśnie jego mam zamiar kupić.
    Zastanawiałem się również nad Sport Pro, ale ileż ja na tym skuterze będę jeździć? A jak już jeździć to porządnie dlatego Racing – no niestety kosztuje 600zł + wał + gaźnik żeby był porządny efekt wychodzi ponad 1000. Ja proponuję abyś dozbierał sobie trochę i pomyślał o czymś takim, bo takie cylindry 300-400 zł nie są dobre:/

Pozdrawiam
    DesiRe

PS: Looknij tu
    http://streetns.ubf.pl/readarticle.php?article_id=3
    mój art na mojej stronie, może Ci się przyda. 😉

Anonim
    Gość

DesiRe napisał:

PS: Looknij tu
    http://streetns.ubf.pl/re…hp?article_id=3
    mój art na mojej stronie, może Ci się przyda. 😉

Art jest niekompletny i kolejność też trochę pomieszana.
    Brakuje wału, łożysk, przełożeń, odblokowanego modułu CDI, paska.
    Dopracuj.

[ Dodano: 23-04-2009, 10:48 ]
    poza tym można się dopatrzyć błędów ortograficznych.
    a wydechu do 4T się nie opłaca kupować, drogi i nic nie daje oprócz dźwięku.
    lepiej stary jakoś zmodyfikować.
    A i malossi to też bardzo dobra firma.

Anonim
    Gość

Nie wiem gdzie widzisz błędy…^^
    Odblokowany moduł to chyba oczywiste jak pisałem że trzeba blokady ściągnąć.
    Pasek dopisze, wał jest więc czytaj uważnie. A łożyska i przełożenia nie są aż tak super potrzebne.

Anonim
    Gość

no ja juz mam cylinder zamowiony stage6 racing … :)) tylko czekam az przyjdzie ;p wał bede zamawial malossi mhr no i gaźnik jakis 19 mm albo 21 🙂 tylko niewiem jaki tłumik … zeby byl z tych tanszych ale dobrych do tego cylka ;p tak do 400zl wydech

Anonim
    Gość

ehh do 400zł to może znajdziesz Yasuni R używkę … ale wątpię .. zresztą za tą cenę nic dobrego nie kupisz raczej pod ten cyl radzę pozbierać troszkę więcej i kupić coś porządnego typu Yasuni C16/C21 i już będzie stykało 😛

Anonim
    Gość

heh duzo osob mowi ze polini for race tez dobry jest do tego cylka 🙂

Anonim
    Gość

Polini ForRace ogólnie jest dobry… ciągnie zaraz z niskich obrotów 😉 jest porównywalny z C16 🙄

Anonim
    Gość

no i git ;d to kupie sobie polinika 😀 a co wy sadzicie o tym cylku ?? bo kolega mi pisze ze niby „jak zrobie 1000km to postawi mi browara” ze niby nie da rady … ze się rozsypie ..

Anonim
    Gość

koza, no bo S6 ma kiepską opinie jeśli chodzi o ten cylinder 😛 tłoki atheny do takiego cylkaż? no to jest lekka przesada. do tego często kiepskie odlewy itp. Ogólnie to powiem tak… Jak go kupisz i rozpakujesz sprawdź dokładnie odlew itp. zdarzało się, ze kanały były źle odlane, za mały kanał wydechowy itp. róznie to z tym bywa.

Anonim
    Gość

trzeba przyznać s6 i cylki = nie za dobry efekt.. s6 powinni produkować to co produkowali a nie cylki bo się na tym kompletnie nie znają 🙄 może są dobre ale właśnie jak napisał corey93… słąbe tłoki i często są złe odlewy :-/ Proponował bym brać cyl Malossi/Polini/Metrakit 🙄

Anonim
    Gość

ja jak mialem ten cylinder to od razu kupiłem tłok vertexa (chyba tak się to pisze) na 2 pierscienei i latal az wal poszedl i zmieńilem przy okazji na małossi

Anonim
    Gość

heh oj tam zobaczy się co będzie ;p jak cos polatam trochę na nim … potem go sprzedam i kupie inny 🙂 a co sadzicie o tym tłumiku do niego ?? koles pisze ze porownywalny do c16
    http://allegro.pl/item619182100_arrow_limited_series_ii_yasuni_hebo_stage6.html pisac co sadzicie o nim 🙂 dziex

Anonim
    Gość

Arrow robi dobre wydechy ale nie do skuterów :-/ ten to mi się zdaje że to jest klasa sport/racing no taki dobry sport… a C16 to już konkretny racing… i myślę że Arrow nie zrobił dobrego wydechu do „kibla” Yasuni robią dobre .. 🙄

Anonim
    Gość

S6 sport pro to mocny sporciak :P, niektórzy mówią, ze to mid race, ale do mid on ma daleko :P. Do tego cylka ponoć dobry jest polini for race. A jak chcesz mieć wszystko S6 to weź komin S6 PRO, ale jego się ciężko reguluje :->

Anonim
    Gość

heh niee … nie chcialem zaczynac nowego posta wiec napisalem w tym samym ;d mam cylinder jednak stage6 ale RACING 😀 i do tego cylka ;p pozddro

Anonim
    Gość

heh niee … nie chcialem zaczynac nowego posta wiec napisalem w tym samym ;d mam cylinder jednak stage6 ale RACING i do tego cylka ;p pozddro

sory nie doczytałem 😛

W takim razie polini FR 😀 albo S6 R1200 😎 i będzie cud, miód i orzeszki 😎

[ Dodano: 25-04-2009, 12:42 ]
    i jeszcze HEbo robi wydech pod racinga dobry, ale zapomniałem nazwy. nikikin miał takiego przy runaczu

Anonim
    Gość

hmm a ten co ? co o nim myslicie bo skusil bym się na niego ale neiwiem czy bd dobry ;p

[ Dodano: 27-04-2009, 13:42 ]
    hmm jak myslicie ile by poleciala moja sr-ka z stage6 racing i gaźnikiem 21mm i yasuni R ?? na tych 3 częściach pojdzie 95 km/h??

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button