Docieranie chińskiego cylindra 80 ccm.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #142879
    lexus21
    Użytkownik
    • 5
    • 31Postów:

    Witam, Kurde ……….. Dzis dostałem zrobiony skuter chinski 4t wymienili mi cylek 80 wal glowice itpp…. no i typ mi kazal jezdzic 45km/h 300km i zmiana oleju. i tak jakby jz potem moge dac w pi…
    I juz ne wiem jak mam go dcierac bo czytalem troche na innych forach ze 30km/h potem 40 potem 50 co iles km i juz kur nie wiem….
    dzis 15 km zrobilem 30-35km/h
    ALE TU MOJE PYTANIE SIE RODZIIIII ILE KM/H MAM JEZDZIC WRESZCIE…
    Czy 45km/h przez te 300km ciagle czy jakos inaczej ja nie moge co to za skomplikowane gow….

    #142883
    benekpe
    Użytkownik
    • 11
    • 1 620Postów:

    Gdybyś zdobył się na odrobinę wysiłku i wpisał byś w okno wyszkiwarki słowo docieranie, to znalazł byś milion postów o docieraniu :
    http://www.skuterowo.com/?s=docieranie
    A tak? Zakładasz kolejny tysięczny temat o docieraniu. Tak trudno zdobyć się na wysiłek i poczytać archiwalne wpisy? Wież mi, nikt nic nowego Ci nie dopowie. Wszystko już było napisane.

    #143030
    lexus21
    Użytkownik
    • 5
    • 31Postów:

    hmmm dzis zaczynaja sie fora bez pytan ;*

    #143034
    Anonim
    Nieaktywny
    • 19
    • 199Postów:

    tu nie chodzi o predkosc tylko o obroty. najleliej jezdzij ze zmiennymi i to ze nie mozna jezdzic we dwie osoby to bujda.. ze co niby koles ktory ma 120 kg moze jezdzic a ja z kumplem razem wazymy 90 .. ale nie bo bi nie wolno we 2.. wymysl ludzi… ja tu wgl nie docieralem pierwsze 200 km spokojnie potem caly czas full i tak juz zrobilem 1k;) najlepsze jest to ze cyl wyglada spoko:)

    sry za bledy ale pisze z foma i wiecie jak jest…

    #143041
    rogo54
    Użytkownik
    • 10
    • 113Postów:

    Ja tam docierałem do 700km zmiennymi predkosciami, raz 40km/h raz 50km/h i czasami po 60km/h po 300km oczywiscie wymienilem olej i narazie smigam 😀

    #143048
    lexus21
    Użytkownik
    • 5
    • 31Postów:

    no wlaśnie chyba tez tak bede właśnie docieral dzis 30km zrobilem oczywiscie z przerwami co 5km 😀 i jezdze tak do 30km/h i hamulec i potem do 40 potem zwalniam do 35/30 itp i znow 40-45 mam nadzieje ze to dobry patent :p

    #143050
    kevinek
    Użytkownik
    • 1
    • 9Postów:

    docieraj tak by było dobrze 😀
    ja inaczej znowu docierałem ale każdy to robi na swój sposób ;p
    rozpędzałem moto do 45 jak najszybciej a później puszczałem manetkę aż zwolnił ;p
    tak do 45 i od czasu do czasu mu odkręciłem manetkę zeby nie był zamulony ;p

    #143067
    lexus21
    Użytkownik
    • 5
    • 31Postów:

    ale odkrecałes manetke na full ? po jakim przebiegu ?;p

    #143073
    Anonim
    Nieaktywny
    • 19
    • 199Postów:

    powiem Ci tak: nie docieraj wedlug instrukcji bo mula zrobisz.. ja tu docieralem na ostro i rakieta do 70-80:)

    #143080
    lexus21
    Użytkownik
    • 5
    • 31Postów:

    ale ja nie docieram wedlug instrukcji bo ja wymieniłem cylek glowice wał 80cc ;p

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button