Cuda z żarówką - K Super 9

W skuter kupiłem z niebieską żarówką h4. Chciałbym ją zmienić na zwykłą, kupiłem normalną h4 (55/60 W - tak ja poprzednia) ale po wymianie, zamiast działać normalnie jest tak:
włączam światła mijania - nie świeci.
włączam długie (na stałe) - nie świeci.
włączam długie (ten przycisk "błyskanie") - świecą oba włókna.

Stara żarówka oczywiście świeci tak jak powinna.

Pomoże ktoś?

Wygląda na problem z masą, może styk jest za luźny lub żarówka uszkodzona

No nic, kupię jeszcze jedną żarówkę i zobaczymy.

Powinieneś kupić żarówkę HS1 a nie H4,taka jest seryjna.

Uosobienie_m... napisał:

No nic, kupię jeszcze jedną żarówkę i zobaczymy.

A nie lepiej sprawdzić tą co posiadać podpinając ję do niezależnego żródła prądu np bespośrednio do akumulatora

http://kymcosklep.pl/category/321289/-hs1.html

No to wszystko jasne. Dzięki za podpowiedzi. Swoją drogą to dobrze wiedzieć, że seria miała 35 a nie 60 W. Może dlatego akumulator już pełni funkcję jedynie balastu? ;)

Witam, podczepię się z lekka pod temat. mój skuter od mniej więcej 2 lat boryka się z problemem: Na wolnych obrotach gaśnie... Myślałem że to gaźnik lub świeca, ale świece mam irydowa a gaźnik regulowałem na 1001 sposobów (przez 2 lata miałem czas). Wiadomo skuter nie seria tylko jak w profilu cuda wianki i to używany, po przejściach nało tego był montowany alarm, ale żarł tyle aku. że po 2dniach nie odpalał. mojej s9 ma żarówkę "tuningową" niby 35w 12v coś typu xenon, możliwe że to to jest przyczyną lub problem z regulatorem napięcia... proszę o pomoc o ile ktoś wie o co chodzi :D