Cross dusi sie gasnie dławi co zrobić ?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motocykle Cross dusi sie gasnie dławi co zrobić ?

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 3 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #624727 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe dawidek_9782
  dawidek_9782
  Użytkownik
  • Postów: 1
   Witam. Jeździłem dzisiaj moją Honda i już od poczastu gdzy odpaliłem motor jakoś dziwnie chodził ale po pewnym czasie pare metrów za polem po które przejechalem motor zgasł i nie dało sie już go odpalić normalnie.dałem ssanie motor zapalił ale gdy puściłem motor zgasł a niekiedy jak puściłem ssanie motor jakoś nie gasl ale po dodaniu gazu od razu go zdusilo i zgasł. Czyscilem gaznik i nic nie pomogło. Co zrobić żeby rozwiązać ten problem ? Może swieca ?

   123
  #624730 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Wombat
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 20 641

  a może sprawdzić rzeczy które się w takich wypadkach sprawdza? filtry, gaźnik, kompresja, ssanie, szczelność dolotu..i cała czapka innych.

  ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
   
  Czytaj
  REKLAMA

  NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

  Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
Odpowiedz do: Cross dusi sie gasnie dławi co zrobić ?
Informacje o Tobie: