! Forum Wasze Opinie Crf250

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Michal Michal 3 tygodnie, 2 dni temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Michal
    Michal
    Użytkownik

Siema, planuje kupić jakiegoś crossa i zakochałem się w hondzie crf250 i mam pytanie czy 250ccm w 4t 43konie to nie za dużo na chłopaka wzrost 182cm i 16lat? Wspomnę ze na motocyklach jeżdżę 2lata

• Ten temat został zmodyfikowany3 tygodnie, 2 dni temu przezZdjęcie profilowe Michal Michal.
    • Ten temat został zmodyfikowany3 tygodnie, 2 dni temu przezZdjęcie profilowe Michal Michal.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jak masz rozum to nie za dużo a jak nie masz to zabijesz sie nawet na wrotkach.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    Zdjęcie profilowe Michal
    Michal
    Użytkownik

Moim zdaniem ja nią szalal nie będę bo jestem mega rozważny i do dzisiaj boję się czasami mocniej przycisnąć żebym się nie wywalił

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie