CRASH!!!! Gleby, dzwonki i packi!!!

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) CRASH!!!! Gleby, dzwonki i packi!!!

Ten temat zawiera 21 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 22 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Mieliście kiedyś jakiś wypadek??? Może małą stłuczkę??? Jeśli tak to piszcie i dzielcie się wrażeniami :mrgreen: To ja zaczynam: To było w wakacje 2 lata temu. Wyciągneliśmy z kuzynem starą WSKĘ. To była któraś jazda z kolei i motorek mialem już dobrze wyczuty, niestety niezmieściłem się w zakręcie i zaliczyłem bliskie spotkanie ‚3 stopnia’ z drzewem 😛 Ale nic się nie stało, prócz tego, że się poobdzierałem. teraz wasza kolej: 😛

Anonimowy

Sobota, 16 grudnia. Pojechałem do mięsnego po kurczaka na obiad. Nie było na drodze ślisko ale droga była posypana piaskiem i na jednym zakręcie tylne koło mi się uślizgnęło i poleciałem na prawy bok. Lakierek trochę porysowany więc uzbierałem kasę na nowy.

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Anonimowy

wracalem do domu mialem gdzieś 90km/h i na zakrecie byl piach (pierdzielone traktóry z pola wyjezdzaja i pelno syfu na drogi nanosza) tylne kolo stracilo przyczepnosc i polecialem na prawy bok… najlepsze jest to, ze dopiero drugi dzien mialem nowy kask (probiker edycja castrol racing, trochę na niego wybulilem wiec bylo szkoda) to jak lecialem po glebie to z glowa uniesiona do gory… ale i tak się trochę przerysowal:/ co dziwne kymacz oprocz delikatnych otarc wyszedl z tego calo 😀 Człowieku! Chyba nie zdajesz sobie sprawy co to jest 90km/h 🙄 Albo Ci ostro licznik przeklamuje 😆

Anonimowy

Wiek – ok 12 lat, pojazd: speedfight 100 rodzice: nieobecni:] Wyjeżdzam sobie na polną drogę z dołkami, zachciało mi się popisów i nie siędziałem tylko stałem ( nie na siedzeniu, na podescie normalnie) i jechałem tak około 30km/h, przednie koło uniosło się do góry po wybiciu z dołka, spadło pod kątem w nastepny dołek w dodatku na reklamówkę.. a że tam jest ten wahacz to lipa.. kolega który jechał za mną wspominał ze trochę się przeturlałem.. Widelec poszedł do prostowania:]

Anonimowy

10 czerwca br. wjechałem w tył VW golfa III babka dała chamulec w bloki, bo jej się przypomniało, że chciała skręcić 😯 a ja niezdążyłem nawet zareagować:/ jechałem przepisowo około 45-50km/h odległość też miałem dobrą :-/ tak się kończy chęć pomocy koledze 😡 już nigdy, przenigdy nie będę przewozić drugiej osoby na skuterze!!! NIGDY!!! 😡

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

nie rozumiem tylko czemu mi nie wierzycie? A w s9 jest w miare dokladny licznik… to bylo z goory duzej (nie wiem czy ktos kojarzy gore chelmska w koszalinie) 😛 nawet jeśli mi licznik przeklamuje to na bank nie więcej jak kilka kilometrow…

Anonimowy

Lato 2007, koniec wakacji. Pewnego dnia, zaraz po deszczu postanowiłem się ”garnąć” Yamahę Virago 535 xv. Niestety zapomniałem, że przedni chamulec to ostra dziewczyna :mrgreen: i za mocno docisnąłem, a było po deszczu… 🙁 Moto padło na szuter a ja na płot sąsiada… W domu była buba bo moto było taty… 😳 i :572: i

Anonimowy

lato 2008 jechałem jako PASAŻER na chinolu z kumplem. Z daleka nadjeżdżał keeway który raczej nie zauważył kierunku, odbił się od nas i zrobić parę udanych kozłów po asfalcie (musiało boleć). U kumpla jedna rysa, a u niego cały plastik do dupy 😆

Anonimowy

Ja kiedyś jechałem przez miasto 50… odleg?o?c bezpieczna zachowana jakieś 15-20m. Idzie jakaś ponetna niewiasta, trochwe się zapatrzyłem a w tym samym czasie kierowca przede mną postanowiż?w ostatniej chwili przepu?cię staruszk? na pasach ( nawrócić siłę ) no i w momencie gdy moja głowa była skierowana we w?ażciw? stronę miałem 20cm przed oczami znaczek Seata 😆 Gadka szmatka 3 minuty i sprawy nie było. Niestety czaszka zaczela trze? o przednie koło :mrgreen: zło?yżem ją na opaski zaciskowe i tak musiałem jeździć aż do wymiany 😆

Anonimowy

mialem pica jak wracalem z tank sztela ^^ z gorki prawie 8 dyszek przedemna transporter skrecajacy w prawo ja jechalem na lewo .. VW odslonil mi pas a bedac pewien ze pas jest pusty cislem lecz pas byl zajety .. depa po hamulcach az przednie kolo podskakiwalo i delikatnie goscia tyklem lusterkiem ;] pic jak nic .. yamaha poszla by się je**** razem ze mn?

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 22 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie