CPI Show vel Yamaha Axis by Regis

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #280175 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 520
    • 89 862Postów:

W końcu przyznam się co takiego popełniam w garażu. Do rzeczy. Pod nóż poszło CPI Show, które z wyglądu przypomina Yamahe Axis. Co do tej pory wymieniłem? Otóż po wyjęciu, rozbebeszeniu i umyciu całego silnika, postanowiłem w chinskie kartery od minki horki wsadzić typowe minkowe bebechy. Do śmieci poszedł wał, wariator, magneto z kołem magnesowym, bendiks, łożyska, cylinder z głowicę, wszelkie drobiazgi, sprzęgło i dzwon sprzęgła, króciec ssący, filtr powietrza. Z orginału pozostały tylko tarcze sprzęgła, pompka oleju i przekładnia. Wszystko inne wymieniłem. I teraz porada dla osób które chcą wymienić wał z 16 na 12,8 mm. Przy okazji musicie wymienić: -łożyska i simmeringi -wariator -bendiks -tuleje pod bendiksem (można dorobić – dlugość jak w chińskiej a średnica wewnetrzna 14,9mm) -przeciw talerz wariatora -pająk wariatora -zabierak kopki -koło magnesowe Co w takim razie zamontowałem? Mechanika: – Cylinder MotoForce Alu 50ccm – czemu to? Bo sprzęt ma był do stuntu i szkoda mi kasy na drogi cylek. A ten jest ok wykonany. – Waż MotoForce Evo HPC – solidny, dobrze wykonany wał na 12,8mm – łożyska zwykłe SKF – Wario i przeciwtalerz Hebo NG – chyba nie trzeba przedstawiac – Sprzęgło MotoForce Racing – Dzwon MotoForce – Pasek S6 – Magneto orginalne Yamahy – Koło magnesowe orginalne Yamahy – Kręcie? MotoForce – Filtr – wielka przeogromna i przepaskudna tuba MotoForca Z mechaniki wszystko. Zobacze jak to będzie smigać i jak wchodzić na gume. Jak co to zapodam wydeszek Laser-X Pro i gażniczek MotoForce 17,5mm. Puki co po odpaleniu silniczek cyka miodzio. Tak równo i płynnie nigdy nie chodzić na orginalnych częściach. Jakby nie było zadowolony jestem. Optyka: – kierka STR8 białą + mostek biały. – kopajka STR8 biała. W planach z optyki: – zrobić samemu wszystkie plastiki z włókna szklanego. – lusterka białe STR8 – wypierdolcze końcówki na wentyle 😛 (nie no joke) – pomalował felunie na złoto – pomalował samoróbne owiewy na czarną perłę – zmienić tapicerkę siędzenia na białą Fot nie ma co pokazywał bo sprzęt na razie ma tylko silnik zamontowany w ramie 😛

#280176 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 520
    • 89 862Postów:

łoooo zobaczymy co z tego wyjdzie… Narazie niema fot to nie ma co oceniać ale sądząc po mechanice to chyba zajebiście xDD

– zrobić samemu wszystkie plastiki z włókna szklanego.

Pierwszy raz słysze ale też chciałem to zrobić xD pozdro xD

#280177 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 520
    • 89 862Postów:

20m2 tkaniny szklanej + 5kilo Epidiana 52 i jedziesz 😀 Poszedłem pare fotek jebutną:

#280178 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 520
    • 89 862Postów:

heh… co chwile mam inne pomysly na tył… chciałem wjebać bak do schowka i jakieś plastiki a’la BW zrobić xD chuj kurwa koniec OT to twij temat! 👿

#280179 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 520
    • 89 862Postów:

No Regis powiem ci że teraz pojechałeś xD Swoje plasticzki jeszcze trochę i otwożysz nową marke Regis i spółka xD Ale jestem ciekaw jak to wyjdzie masz jakieś projekty dotyczące plastików ??

#280180 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 520
    • 89 862Postów:

Projektów nie mam, ale z żywicą miałem doczynienia gdy zrobiłem sobie takiego coś: Generalnie to będe chciał zrobić tak plastiki, żeby skuter wyszedł max wąski i robić wrażenie lekkiego. Coś a`la Slider, Ice. Lubie ostre kąty, więc pewnie będzie ich trochę. Formy wykonam wcześniej wycinając i klejąc cienkie platki gęstego styropianu. Następnie ob?oże styropian foliż i zaczne na niego kłaść tkanine i przesycaż ją żywicą. Po 24 godzinach usunięcie nadmiaru żywicy, wywiercenie otworów pod śruby. Następnie lakierek czarny perełka, max dwie warstwy. W tedy tkanina da wrażenie włókna węglowego. ściema bo ściema ale efekt przezacny

#280181 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 520
    • 89 862Postów:

Co to jest deskorolka dla niepełnosprawnych? xDDDDD Ale Scooter zajebiście się prezentuje z ta kiera xD fajny dzwon masz a ja takie guwno kupiłem ;/ xD

#280182 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 520
    • 89 862Postów:

Ta deska to mountaiboard wykorzystywany do jazdy z kitem:

#280183 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 520
    • 89 862Postów:

Kurde w ogóle zdjęcia mi się nie wyświetalają.. Widze Regisz że masz pojęcie na pewno wyjdzie jakiś wypas sprzęcik

#280184 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 520
    • 89 862Postów:

Cierpliwości przy fotach. Są dość spore 😀

#280185 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 520
    • 89 862Postów:

Kurwa ja nigdy nie mam kasy żeby coś w mojego wjebać xDDD A ile dałeś za cylinder i trzeba wymieniać wał do tego?

#280186 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 520
    • 89 862Postów:

Skuter wygląda jak Rex 50 😀 😛 Mechanika nawet 😛 Wydech aby by jeszcze styknąć 😉 A ten plastik z włókna szklanego a’la carbon wygląda ekstra 😀 Zrobiłbyś zaś poradnik jak będziesz kleić te swoje klamoty, żeby inny mogli też zgłębić tajemnicę szklanego carbonu 😀

#280187 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 520
    • 89 862Postów:

Dzisiaj doszlo pare drobiazgow. DoubleOptic do roxa Tylny LED Lexus do roxa manetki flame biale KOSO xr-sa Diodkowe kieruneczki ala żezki w chromie I gażniczex MF 17,5 + ciągło ssania S6

#280188 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 520
    • 89 862Postów:

JA chce foty Widze ze niezloy sprzecior się szykuje. NA kiedy planujesz zakonczenie i ukazanie efektw pracy?

#280189 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 520
    • 89 862Postów:

Nie wiem, ale może przed K3M 😛 😛 😛 😛 😛

#280190 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 520
    • 89 862Postów:

Regis napisał:

Obrazek

Młodo wyszedłeś. 😆 😆 Dawaj filmiki jak zaczniesz latać.

#280191 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 520
    • 89 862Postów:

Regis napisał:

Nie wiem, ale może przed K3M zdąże 😛 😛 😛 😛 😛

Eee, no to ja biegne do garazu 😀 Przed 11 oddaje silnik do serwisu na regulacje i można jezdzic 🙂

#280192 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 520
    • 89 862Postów:

Oszty 😛 😛 Paskudniku jeden.

#280193 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 520
    • 89 862Postów:

Update. Fotki w jaki sposob zamontowałem do cipki lampe od roxa: Z takiej o to blaszki przeszlismy od pomyslu do realizacji Kolejne przymiarki i modyfikacje prowadzily nas do celu Który został niewątpliwie osięgnięty

#280194 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 520
    • 89 862Postów:

WoW ale fajnie blaszkę powyginałeś 😀 ciekaw tylko jestem, jak wyjdą te plastiki 😆 😆

#280195 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 520
    • 89 862Postów:

Jutro ostatni element niezbedny do rozpoczecia etapu tworzenia plastikow – przednie swiatlo. Dalej to juz tylko wymyslanie jak to wszystko ma wyglądać 😀

#280196 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 520
    • 89 862Postów:

No, no kastom już widać 😛 Ja chyba też będę musiał się wziąć? za swoje moto skoro Krzychu i Regis tak ostro pracują 😛

#280197 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 520
    • 89 862Postów:

Tylko trochę lipa bo te robione plastiki z maty szklanej są mniej wytrzymały a przy stuncie jest to dość ważne, chyba że fundniesz sobie crashpady. 🙂

#280198 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 520
    • 89 862Postów:

No ale on nie robi skuterka tylko po to aby się na nim przewracać. To ma ładnie wyglądać i szybko jeździć. Ale coś mi się wydają ?? będzie to jedyny skuter w swoim rodzaju. Wreszcie jakieś konkrety a nie tak jak to było w przypadku gogola. A lampa ladnie wygląda.

#280199 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 520
    • 89 862Postów:

Borek02 napisał:

No ale on nie robi skuterka tylko po to aby się na nim przewracać. To ma ładnie wyglądać i szybko jeździć.

Odpowiedz sobie sam.

Regis napisał:

– Cylinder MotoForce Alu 50ccm – czemu to? Bo sprzęt ma być do stuntu i szkoda mi kasy na drogi cylek. A ten jest ok wykonany.

#280200 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 520
    • 89 862Postów:

Pisz mu jaśniej STUNT = GLEBY

#280201 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 520
    • 89 862Postów:

Mogles nizej ta lampe przykrecic 😛

#280202 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 520
    • 89 862Postów:

Fakt nie doczytałem. Kurde ostatnio mi się to czesto zdarza. 😛

#280203 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 520
    • 89 862Postów:

Z maty szklanej niby slabsze plastiki niz z ABS`u? No wez sobie żebro? coś na wstrzymanie 😀 Dużo mocniejsze właśnie będą 😀 A crashpady? Znajomy tokarz + aluminiowe walce srednicy 30mm – wypierdolcze craszpadziki 😀

#280204 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 520
    • 89 862Postów:

Wiesz Regis: „prawda jest jak dupa-każdy ma swoją” Widziałem już np w tych megatjunerskich golfach jak sobie kolesię właśnie powrzucali zajebiste tjunerskie zderzaki ciągnące się po glebie (wiesz prawie jak zglebienie fury taki lanssss się wie 😀 ), i na naszych drogach fajnie to się łamało. Tak wiec wiesz… Ale na wszystko jest metoda, baa nawet bardzo dobra metoda……. szpachla, szpachla, i jeszcze raz SZPACHLA! 😎

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: CPI Show vel Yamaha Axis by Regis
Twoje informacje:

Back to top button