CPI Show vel Yamaha Axis by Regis

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) CPI Show vel Yamaha Axis by Regis

Ten temat zawiera 38 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 39 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

W końcu przyznam się co takiego popełniam w garażu. Do rzeczy. Pod nóż poszło CPI Show, które z wyglądu przypomina Yamahe Axis. Co do tej pory wymieniłem? Otóż po wyjęciu, rozbebeszeniu i umyciu całego silnika, postanowiłem w chinskie kartery od minki horki wsadzić typowe minkowe bebechy. Do śmieci poszedł wał, wariator, magneto z kołem magnesowym, bendiks, łożyska, cylinder z głowicę, wszelkie drobiazgi, sprzęgło i dzwon sprzęgła, króciec ssący, filtr powietrza. Z orginału pozostały tylko tarcze sprzęgła, pompka oleju i przekładnia. Wszystko inne wymieniłem. I teraz porada dla osób które chcą wymienić wał z 16 na 12,8 mm. Przy okazji musicie wymienić: -łożyska i simmeringi -wariator -bendiks -tuleje pod bendiksem (można dorobić – dlugość jak w chińskiej a średnica wewnetrzna 14,9mm) -przeciw talerz wariatora -pająk wariatora -zabierak kopki -koło magnesowe Co w takim razie zamontowałem? Mechanika: – Cylinder MotoForce Alu 50ccm – czemu to? Bo sprzęt ma był do stuntu i szkoda mi kasy na drogi cylek. A ten jest ok wykonany. – Waż MotoForce Evo HPC – solidny, dobrze wykonany wał na 12,8mm – łożyska zwykłe SKF – Wario i przeciwtalerz Hebo NG – chyba nie trzeba przedstawiac – Sprzęgło MotoForce Racing – Dzwon MotoForce – Pasek S6 – Magneto orginalne Yamahy – Koło magnesowe orginalne Yamahy – Kręcie? MotoForce – Filtr – wielka przeogromna i przepaskudna tuba MotoForca Z mechaniki wszystko. Zobacze jak to będzie smigać i jak wchodzić na gume. Jak co to zapodam wydeszek Laser-X Pro i gażniczek MotoForce 17,5mm. Puki co po odpaleniu silniczek cyka miodzio. Tak równo i płynnie nigdy nie chodzić na orginalnych częściach. Jakby nie było zadowolony jestem. Optyka: – kierka STR8 białą + mostek biały. – kopajka STR8 biała. W planach z optyki: – zrobić samemu wszystkie plastiki z włókna szklanego. – lusterka białe STR8 – wypierdolcze końcówki na wentyle 😛 (nie no joke) – pomalował felunie na złoto – pomalował samoróbne owiewy na czarną perłę – zmienić tapicerkę siędzenia na białą Fot nie ma co pokazywał bo sprzęt na razie ma tylko silnik zamontowany w ramie 😛

Anonimowy

łoooo zobaczymy co z tego wyjdzie… Narazie niema fot to nie ma co oceniać ale sądząc po mechanice to chyba zajebiście xDD

– zrobić samemu wszystkie plastiki z włókna szklanego.

Pierwszy raz słysze ale też chciałem to zrobić xD pozdro xD

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

Anonimowy

20m2 tkaniny szklanej + 5kilo Epidiana 52 i jedziesz 😀 Poszedłem pare fotek jebutną:

Anonimowy

heh… co chwile mam inne pomysly na tył… chciałem wjebać bak do schowka i jakieś plastiki a’la BW zrobić xD chuj kurwa koniec OT to twij temat! 👿

Anonimowy

No Regis powiem ci że teraz pojechałeś xD Swoje plasticzki jeszcze trochę i otwożysz nową marke Regis i spółka xD Ale jestem ciekaw jak to wyjdzie masz jakieś projekty dotyczące plastików ??

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

Projektów nie mam, ale z żywicą miałem doczynienia gdy zrobiłem sobie takiego coś: Generalnie to będe chciał zrobić tak plastiki, żeby skuter wyszedł max wąski i robić wrażenie lekkiego. Coś a`la Slider, Ice. Lubie ostre kąty, więc pewnie będzie ich trochę. Formy wykonam wcześniej wycinając i klejąc cienkie platki gęstego styropianu. Następnie ob?oże styropian foliż i zaczne na niego kłaść tkanine i przesycaż ją żywicą. Po 24 godzinach usunięcie nadmiaru żywicy, wywiercenie otworów pod śruby. Następnie lakierek czarny perełka, max dwie warstwy. W tedy tkanina da wrażenie włókna węglowego. ściema bo ściema ale efekt przezacny

Anonimowy

Co to jest deskorolka dla niepełnosprawnych? xDDDDD Ale Scooter zajebiście się prezentuje z ta kiera xD fajny dzwon masz a ja takie guwno kupiłem ;/ xD

Anonimowy

Ta deska to mountaiboard wykorzystywany do jazdy z kitem:

Anonimowy

Kurde w ogóle zdjęcia mi się nie wyświetalają.. Widze Regisz że masz pojęcie na pewno wyjdzie jakiś wypas sprzęcik

Anonimowy

Cierpliwości przy fotach. Są dość spore 😀

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 39 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie