CPI Popcorn dusi sie po przekręceniu manetki

Witam. Otóż mam problem z moim CPI popcorn, jakiś czas temu zostało do niego wlane "brudne paliwo" i przestał odpalać. Zakupiłem nową świecę, impulsator, moduł, gaźnik, oraz filtr paliwa i powierza(stożek). Po zamontowaniu nowego gaźnika skuter po dodaniu gazu dusi sie i ma mało mocy, próbowałem go regulować to jedynie mi sie udało zdziałać że skuter rozpędza sie do 30 ale tylko jak powoli przekręcam manetkę, a potem sie dusi i nie chce już wejść na obroty ;/ przy przekręceniu do końca najpierw ma trochę mocy i próbuje jechać a potem sie dusi i chwilkę później gaśnie. Dodam że nowy gaźnik jest taki sam jak stary, założyłem nową dysze i tak samo sie dzieje. Próbowałem założyć inny gaźnik od kolegi i jest tak samo, w czym może być problem?

Moim zdaniem zle wyregulowany gaznik

Miałem to samo :D
Zagręć śrubkę od powietrza niemal na max i w filt powietrza włóż korek(tam gdzie wciąga powietrze ) od picia, lecz z małą dziurką :D pozdrawiam

hercu1234 napisał:

Miałem to samo :D
Zagręć śrubkę od powietrza niemal na max i w filt powietrza włóż korek(tam gdzie wciąga powietrze ) od picia, lecz z małą dziurką :D pozdrawiam

Co za metody... Już lepiej przytkać filtr lekko dwoma palcami, jak będzie dobrze jechał to gaźnik do regulacji.. i nie wkładaj żadnego korka z dziurką..