Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Mam pytanie odnosnie skutera cpi Popcorn… co o nim sadzicie czy to jest jakis bardzo chinski shit typu wilga czy do markowych mu wiele nie brakuje(ale brakuje) chciałbym się cos o nim dowiedziec

Anonimowy

No na pewno nie jest to żadna rewelacja. On jest trochę lepszy od tych typowych chinoli ale nie ma co porównywac do markowego sprzetu. Chyba bliżej mu do chin niż do np yamahy

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Anonimowy

aha dzieki ale silnik seryjne(bynajmniej w moim modelu) jest boski jak daje gaz do konca przy ruszaniu to metrowy zryw za mną zostaje a przy tego typu skutera(o produkcje mi chodzi(chiny taiwan itp.)) to dziwne trochę

Anonimowy

A który rocznik masz tego cpił?

Anonimowy

2004

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

ta zryw na piasku to nawet mój 4T robić :S a to jest 2T i każdy 2T nawet made in home się wkręca szybko na obroty.

Anonimowy

aha dzieki a co myslicie lepiej wstawic pierwszy wario czy tłumik

Anonimowy

Wydech ———->Wario

Anonimowy

aha dzieki ale chyba nie skozystam i zmieńie kolejnosc bo mam wario to orginalne pofałdowane ze juz sciezki się porobiły i musialem tulejke skracać takze wario—–>wydech

[ Dodano: 2008-09-17, 20:31 ]
    a nie wiecie ile na takim zestawie bym km zrobić do zajechania silnika mysle nad hebo ng i laser x-pro

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie