CPI OLIVER SPORT 50cc słaby v-max zamula na starcie

Witam, mam pewien problem z moim skuterem, skuter nie ma mocy aby się rozpędzić. jechałem nim max 40 km na prostej a 64-66 km/h z górki, Co pomoże osiągnąć lepszą prędkość Gaznik przeczyszczony , wszystkie blokady zdjęte ,
I jeszcze jeden problem Gdy ruszam przez chwile się muli nie może mnie uciągnąć dopiero po chwili jakoś zaczyna się turlać stawiam że rolki wariatora i sprzęgło do wymiany tylko nie wiem jakie chciałbym aby miał lepszy v-max i dał radę ruszyć z miejsca

Wydaję mi się, że pasek się ślizga

Znaczy chodzi mi korektor momentu obrotowego jeżeli naciągniesz korektor i jak on będzie się dużo ruszał na boki to znaczy, że to to :)

Najlepiej jak byś nagrał filmik jak ruszasz to łatwiej by mi było Tobie pomóc :)

Mam mętlik w głowie każdy mówi inaczej :/ a może to wina rolek albo paska bo ja sam nie wiem

Jak nie sprawdzisz to się nie dowiesz albo jak sam nie umiesz to oddaj do mechanika

Nakręciłem filmik tylko, że na nim nie ma aż tak tego widać jak silnik jest zimny to fajnie chodzi a jak już sie nagrzeje to muł na starcie i przy ruszaniu słychac piski od lewej strony obok koła może to być już sprzęgło do wymiany i za lekkie rolki bo musze mu dać duże obroty żeby ruszył Pan od którego kgo kupiłem powiedział że jest bardzo zrywny ale ja oczekuje czegoś więcej np mój kumpel ma aprilie scrabeo i walnie lekki gaz i staje dęba ja myśle ze o ma rolki cięzsze i one się na lekkim gazie zaciskają lepiej niż te moje np ja musze dac duży gaz żeby on ruszył i jeszcze jedzie max 50 a blokady są niby zdjęte