CPI Oliver City Nie Odpala za pierwszym na zimnym!!

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis CPI Oliver City Nie Odpala za pierwszym na zimnym!!

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Radula Radula 8 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #67465 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe plati87
    plati87
    Użytkownik

Witam!! Kupiłem niedawno używanego CPI Oliver City.
    Problem jak to zwykle bywa tkwi w odpalaniu. Jak stoi w garażu całą noc rano lub tez po południu jak go odpalę (ze startera lub z kopki) zapali i po chwili zgaśnie i tak „chwyta” dopiero za 3 lub 4tym razem chyba że od razu dodam lekko gazu bo jak za dużo to od razu się zadławi i zdycha!! Tak samo przy odpaleniu i natychmiastowym ruszaniu dławi się i nie jechać!! Myślę że to źle ustawiony gaźnik (choć niedawno był na regulacji), że ma za bogatą mieszankę na ssaniu i go zalewa. Czy mam rację?? jak tak to jak się ustawia „uboższą” mieszankę?? Odkręcając śrubkę na gaźniku od mieszanki czy przykręcając?? Myślę że na pewno muszę zrobić na zimnym silnik tzn. ustawić ale czy na ciepły też ponownie ustawić mieszankę??

#67466 Odpowiedź
    plati87
    Użytkownik

Dziś w pracy stał na parkingu na deszczu i musiałem kopać go ze dwie trzy minuty 🙁 Pomoże ktoś?? 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #67467 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe harekop
    harekop
    Użytkownik

Gaźnik wyreguluj 🙂

Szlachta w korkach nie stoi ; d
    #67468 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe harekop
    harekop
    Użytkownik

Miałem podobny problem przy ruszaniu to w serwisie mi powiedzieli, że regulowali gaźnik, ponieważ dostawał za dużo powietrza.

Szlachta w korkach nie stoi ; d
    #67957 Odpowiedź
    plati87
    Użytkownik

a jednak ;D ok to pobawie sie ;D czyli pokrętło od mieszanki tak?? ;D

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #68627 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Radula
    Radula
    Użytkownik

mieszanke przykrecasz w prawo , odkrecasz w lewo.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
Odpowiedz do: CPI Oliver City Nie Odpala za pierwszym na zimnym!!
Informacje o Tobie: