Cpi Gtx 50 czy zipp quantum R

Witam! Proszę o pomoc nad wyborem skutera CPI GTX 50 albo ZIPP QUANTUM R.

Pytanie tylko odnośnie Cpi gdzie można go kupić gdyż jest mało dostępny, ponieważ na allegro w ogóle go niema a w internecie znalazłem tylko 2 oferty...

http://www.cpi-motor.pl/ - Kubuś zajrzyj czasami na www.google.pl a nie produkujesz kolejny temat pt. "To czy to"
Tak swoją drogą CPI - dobre sprzęty robi na pewno lepsze niż ZIPP

czy aby na pewno lepsze? wg mnie obydwie marki są dobre (lub jak kto woli złe :) ), jak będziesz dbał to czy zipp czy cpi to i tak długo pojeździ , może naczytałeś się gorszych opinii o zipie , tylko dlatego że ich jest 100 razy więcej i częściej się o nich mówi ? ja tak to widzę

Miałem okazję podziwiać oba pojazdy(1,5 roku temu) bo sam stałem przed dylematem zakupu sprzętu i CPI wywarł na mnie lepsze wrażenie. Lepsze wykonanie i materiały z których zostały zrobione takie rzeczy jak kanapa , przełączniki , lusterka , wydech itp. Jeżdziłem tylko QUANTUM-em (gt5) więc właściwości jezdne CPI są mi nie znane :(
Cena przemawiała za marką ZIPP , opinie znajomych i na różnych forach za CPI , popularność w kraju a co za tym idzie dostępność i ceny części tylko ZIPP .
Ale to CPI wzbudził moje zaufanie (więc kupiłem SYM-a) :)
Faktem jest że jak się dba na co dzień to się jeżdzi a nie ciągle naprawia.

CPI-tajwański
Zipp-China