Cpi formula r problem z odpalaniem

Witam mam problem z odpaleniem Cpi formuły r 50 Ostatnio kupiłem nowy akumulator gdyż stary juz siadl. Nie mam możliwości odpalenia go ze startera a z rozrusznika nawet nie tyka. Swieca przewody oraz rozrusznik działają najdziwniejsze jest to ze rozrusznik na krótko śmiga a gdy jest zamontowana w skuterze to wgl nie obraca, nie zdziwiło by mnie to gdyby się slizgalo, ale gdy wloze rozrusznik to kręcąc ręką nawet nie drgnie.Help! Pozdrawiam

rozrusznik ma przekaźnik i jest uzależniony od sygnału lampy stop, jest tez bezpiecznik po drodze

Przekaźnik działa, a zapomniałem jeszcze dodać, że po przekreceniu kluczyka nie miga dioda od oleju ( sprawdziłem ciągłość przewodów i jest ok) i klakson tez nie działa. A o co chodzi chodzi z tym uzależnieniem od sygnału stop?

w skuterach rozrusznik kręci jeżeli bedą spełnione dwa warunki (zakładając sprawny układ)

  • masz wciśnięty któryś hamulec i zapaloną lampe STOP
  • czujnik bocznej nóżki nie wskazuje na jej rozłożenie

weź miernik albo żarówkę i sprawdzaj czy masz zasilaną stacyjke, czy stacyjka przełącza jak powinna, czy znika “masa gasząca” ze stacyjki na moduł… itd. Sprawdzasz od rozrusznika w stronę akumulatora, po kolei - no przecież dokądś ten prąd jest skoro akumulator jest sprawny - potem go nie ma.