Cpi Aragon problem z wskaźnikiem poziomu paliwa. POMOCY???

Witam wszystkich serdecznie. Jak wspomniałem w tytule mam problem z wskaźnikiem poziomu paliwa w skuterze marki CPI Aragon, dodam też, że pływak działa poprawnie bo sprawdzałem ale gdy odpalę skuter to wskaźnik jest martwy, reszta licznika działa poprawnie czyli prąd dochodzi. Może mi ktoś powiedzieć co mam zrobić by tą usterkę naprawić bo nie chciałbym wydawać pieniędzy na to, da się to samemu zrobić??? Proszę o szybką i precyzyjna odpowiedź. DZIĘKUJĘ

Sprawdź czujnik w baku. Myślę, że tutaj tkwi problem.

Czujnik sprawdzałem, wyciągnąłem go i do wody włożyłem. Czujnik działał poprawnie więc nie wiem co to może być. Ale czujnik na pewno jest sprawny.

Jeśli pływak jest sprawny to sprawdź czy kostki w drodze do licznika są ok. Jeśli tak to sprawdź czy przy liczniku jest wszystko ok.

Kapuchon, zgadzam sie wszystkie kostki sprawdź a że reszta licznika działa to nie oznacza że wskaźnik paliwa jest sprawny

Jako tako kostki sprawdzałem pod kontem czy kable wszystkie są w kostce czy nie wychodzą z niej, i wszystko było ok, jeżeli macie pomysł jak inaczej sprawdzić te kostki to podajcie mi go bo ja już nie wiem.
A tak z innej beczki, mogę do CPI Aragon S-Line założyć licznik od CPI Aragon GP.
Ten od S-Line ma prędkościomierz i wskaźnik ilości paliwa, a ten od GP ma obrotomierz i kilka fajnych rzeczy.
Pytam ponieważ licznik od S-Line ma jedną kostkę a ten drugi ma aż cztery. Wie ktoś może czy tak będzie mi działał na jednej kostce? Bo nie wiem czy warto go kupować? Dziękuje.

znając życie na jednej nie będzie działał. Weź kawałek kabelka i jeden koniec podłącz do + a drugim końcem dotykaj do styków żeby znaleźć ten on wskaźnika paliwa, chyba że wiesz który to wtedy podaj od razu na niego prąd, jeżeli jest dobry powinien się podnieść do F

Dobra zobaczę i sprawdzę tak jak mówisz ale na razie nie mam czasu, jak znajdę czas to sprawdzę i napisze co się dowiedziałem.
Podaję dwa linki do strony z tymi licznikami jeżeli Maras95 możesz zerknąć na te liczniki i napisać mi czy one mogły by mi działać? Dzięki

Taki jak ja mam:
http://imageshack.us/photo/my-images/32/34711187.png/

Ten co chciałem założyć:
http://imageshack.us/photo/my-images/191/beztytuutpy.png/