CPI Aragon by kdekarz123 UPP ^^

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) CPI Aragon by kdekarz123 UPP ^^

Ten temat zawiera 184 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 185 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam Was wszystkich xD
    Postanowiłem tutaj zacząć worklog mojego CPI Aragona, marnie wygląda przy niektórych maszynach z forum, ale liczy się, że coś robię i sprawia mi to przyjemność. 😛
    Skuter kupiłem pod koniec lata w tym roku. Jest to skuter marki CPI, model Aragon 50 z 2008 roku. Cacko te kosztówało mnie 5300 zł. Zdecydowałem się na niego, gdyż najbardziej spodobał mi się z tej pułki cenowej, zarówno optycznie jak i jeśli chodzi o to co ma w środku. Wprawdzie to pół chiniol, ale nie narzekam. Wiem, że mógłbym mieć za tą cenę niezłą używkę, ale musiał być nowy, więc jest. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pierwszą rzeczą, którą zrobiłem było odblokowanie. Dostał wtedy ładną przyśpiechę, a VMAX osiągnął 75 km/h licznikowe. Po tym wziąłem się do dalszej roboty i oto jak mi idzie i co planuję dalej.

Zmienione części mechaniczne:

– wydech Laser XPRO
    – wariator Mallosi Multivar (rolki 7g)
    – sprężyna dociskowa żółta Malossi
    – większy filtr paliwa
    – sprzęgło Stage 6 Torque Control
    – dzwon sprzęgła Wing Cooler Team

Optyka:

-Czarny chwytak powietrza
    -nakrętki na wentyle (czachy)

Plany na przyszłość:
    Malossi 70 Sport + wszystkie bajery xD

Potem pomyślę nad jakimiś dodatkami, polerką i może diody/neony, ale trzeba będzie z umiarem zrobić to 😛

Kilka fotek:
    Seryjnie ^^

Na dzialeczce, też bez tuningu…

Nowe części:

Laser :*

Trochę się pogoda poprawi to będzie można fotki pocykać xP Pojeździć….

Jak na razie najwięcej wyciągnąłem 78 km/h, ale pogoda nie bardzo i warunki, myślę że te 80 będzie, a na wiosnę, zobaczymy…

Ps.
    http://www.bikepics.com/members/kdekarz123/08popcorn50/
    nie mogłem Aragona dać :-/

Anonimowy

model bardzo ciekawy stylistycznie 🙂 odkręć tą podstawkę pod kufer 🙂

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

Anonimowy

Ten kufer z Givi jest dosyć praktyczny bo wystarczy nacisnąć guzik, aby go zdjąć, a nie jest jak te co dają za free przykręcony na stałe…

Anonimowy

Mylisz się, u mnie też dali za free ale da się go odkręcić. Są 3 sposoby:
    1. odkręcasz 4 śrubki i masz 2 stelaże na sqcie,
    2. odkręcasz 4 inne śrubki i masz jeden stelaż
    3. odkręcasz 3 śrubki i nie masz nic

Anonimowy

Ale śrubki sa mniej poręczniejsze niż guzik ;]

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

To chodzi o poręczność jak RudY(pozdrawiam) słusznie zauważył. Potrzebuje kufer to go wpinam, nie potrzebuje – naciskam i wypinam. 😎 Wygląda to lepiej niż sam kuferek, a w porównaniu do tych co dają do chinoli to niebo, a ziemia. 😛

[ Dodano: 2008-12-28, 14:31 ]
    Dodam, że to logiczne, że się je da odkręcić, z tym na stałe chodziło mi, że albo masz albo nie masz bo zabawa w przykręcanie trochę zabiera i jest to mało praktyczne, poza tym są nie zbyt dobrze wykonane…

Anonimowy

Właśnie … a i takie wykręcanie i wkręcanie może zjechać gwint :]

Anonimowy

Oto jak się prezentuje Vlepa:

Na pierwszym planie Laserek xD Trudniej zauważyć deatalik stylistyczny – nakrętkę na wentyl ^^

Teraz to tylko porozkręcać, dokładnie wyczyścić i posklejać plastiki i będzie mógł scoot spokojnie stać w piwnicy 😛

Anonimowy

kup jeszcze trochę lakieru w puszce pod kolor sqta i zamaluj ładnie te obdarte z lakieru brzegi plastików 😉

Anonimowy

Właśnie to jest problem dopasować tak 😛
    Będę ćwiczył stunt to go dojadę a potem do lakiernika lub mi qmpel pomaluje xD

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 185 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie