Coś wycieka z tłumika. Romet 727 premium

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Coś wycieka z tłumika. Romet 727 premium

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe RamboAD RamboAD 7 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe mkkociamber
    mkkociamber
    Użytkownik

Siemka! jestem nowy na forum, jeżdzę rometem 727 premium , od pewnego czasu zauważyłem na tłumiku (sportwym) że jakby pryskało coś zniego, ale to olałem i jeździłem dalej. jednak dzisaj jak jeździłem z kumplami zauważyłem że jak dodam gazu to z tłumka lecą jakieś kropelki.
    Skuter ma przejechane 5400km, odpala jeździ normalnie jednak trochę się obawiam o te wycieki z tłumika.. Bardzo proszę o pomoc, jest to silnik 139QMB

Zdjęcie profilowe RamboAD
    RamboAD
    Użytkownik

Sprawdz palcem bo przypuszczam ze to jest woda, z roznicy temperatur skraplaja sie spaliny nazyana tez rosa normalne zjawisko, jak tlumik sie nagrzeje to wyparuje. Chyba ze to olej to juz inna sprawa czyli pierscienie albo zawor.

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie