Coś wycieka z tłumika. Romet 727 premium

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #116441
  mkkociamber
  Użytkownik
  • Postów: 118

  Siemka! jestem nowy na forum, jeżdzę rometem 727 premium , od pewnego czasu zauważyłem na tłumiku (sportwym) że jakby pryskało coś zniego, ale to olałem i jeździłem dalej. jednak dzisaj jak jeździłem z kumplami zauważyłem że jak dodam gazu to z tłumka lecą jakieś kropelki.
  Skuter ma przejechane 5400km, odpala jeździ normalnie jednak trochę się obawiam o te wycieki z tłumika.. Bardzo proszę o pomoc, jest to silnik 139QMB

  #116442
  RamboAD
  Użytkownik
  • Postów: 55

  Sprawdz palcem bo przypuszczam ze to jest woda, z roznicy temperatur skraplaja sie spaliny nazyana tez rosa normalne zjawisko, jak tlumik sie nagrzeje to wyparuje. Chyba ze to olej to juz inna sprawa czyli pierscienie albo zawor.

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button