cos sie stalo z amortyzatorami pommocy

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) cos sie stalo z amortyzatorami pommocy

Ten temat zawiera 13 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

witam dzis mialem maly wypadek wylecialem zakretu i się polozylem na jeden bok skutera i gdy go podnioslem to kierownice mialem krzywo a po chwili zauwazylem ze jedem amortyzator przedni jest cofniety do tylu co moglo się stac i co trzeba zrobić aby to naprawic???proszę o odp

Anonimowy

chińskie zawieszenie się pogięło :DD Normalka

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

Anonimowy

i co teraz jak to można naprawic to byl lekki wypadek

Anonimowy

palnik w ruch i prostowanie choć nie wiem czy ci się uda bez doświadczenia lepiej kupić nową półkę/ sztyce

Anonimowy

ja też tak miałem ja we mnie kolega wjechał pozostaje ci kupić nowe amory albo te prostować popytaj się mechaników oni mają takie maszyny to ci może zrobią

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

fajnie skuter mam dopiero tydzien:) ile by takie amory kosztówaly??

[ Dodano: 2008-11-15, 17:51 ]
    a ,mogę tak jezdzic nic się nie stanie??

Anonimowy

jak mi mechanik za prostowanie wziął 50zl ale weź jedz do serwisu i się zapytaj

Anonimowy

bezele325 napisał:

a ,mogę tak jezdzic nic się nie stanie??

Na bruku to ledwo będziesz kierownice trzymał bo tak będzie telepac i moze motorem rzucać

Anonimowy

dzieki chlopacy anra

Anonimowy

Nie słuchaj ich.
    Kup nowe zawieszenie

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie