Coś rozładowuje akumulator

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Coś rozładowuje akumulator

Tagi: 

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 1 lat, 9 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #651534 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Krystek
    Krystek
    Użytkownik

Witajcie , posiadam zipp pro , od dluzszego czasu mam problem z rozładowującym się akumulatorem.Więc zakupiłem nowy aku.i problem nie ustąpił a więc dalej szukalem przyczyny problemu , czytałem na forach że może to być regulator napięcia i tym razem to nie było to.I teraz pytanie do was co może być przyczyną tego zajśćia?tak jak mówiłem akumulator i regulator napiecia odpadają.

Dodam jeszcze że mam zepsutą stacyjkę , nie mogę zgasić silnika , ale wątpie że to rozladowuje akumulator.Za każde odpowiedzi serdecznie dziękuje 🙂

Ak
    #651538 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

bierzesz miernik
    wpinasz miedzy akumulator a instalacje
    patrzysz na pobór prądu

odpinasz kolejne rzeczy od instalacji i patrzysz kiedy pobór prądu spadnie
    jezeli spadnie to znaczy że pobierała rzecz która odpiąłeś
    ale najpierw instalacje (stacyjka) sobie napraw

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
Odpowiedz do: Coś rozładowuje akumulator
Informacje o Tobie: