Coś piszczy czy to sprzęgło ?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Coś piszczy czy to sprzęgło ?

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe SzproteX SzproteX 7 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe SzproteX
    SzproteX
    Użytkownik

A wiec tak .. Gdy odpalam skuter, coś zaczyna piszczeć , z tyłu .. Tak jakby sprzęgło …. I czy jakby to się okazało, żę to sprzęgło, to musze kupować nowe ? mam Dopiero 440 km przebiegu ;/ .. Jeśli, tak to jakie by się opłacało ? A, i co zrobić, żeby on takiego muła na starcie nie miał ? Lżejsze rolki na wario dać ?

Zdjęcie profilowe Fubu2PL
    Fubu2PL
    Użytkownik

Co do sprzęgła ja też tak mam chociaż mam przebieg 320km to od 245km już tak mam to samo powinno zniknąć nie wpływa to na zużycie niczego a na zniwelowanie muła na starcie załóż rolki np 3,5-4,5 g

Czytaj
    REKLAMA

Zimowy przegląd w ASO Honda do 25% taniej

Nie czekaj w kolejce na serwis wiosną. Skorzystaj z zimowego przeglądu w ASO Honda i zyskaj do 25% na olej, części i serwis.W akcji biorą udział wszystkie autoryzowane stacje obsługi Honda. Umów się na wizytę u lokalnego dealera pomiędzy 14 października, a 21 grudnia 2019.
    Zdjęcie profilowe a123659
    a123659
    Użytkownik
    Zdjęcie profilowe SzproteX
    SzproteX
    Użytkownik

Do ilu km go docierać , mam 450 . I czy przy tym przebiegu (450km) moge założyć lżejsze rolki i nic isę nie stanie ?? I czy to wymagaa jakiejś regulacji albo coś ?

Podajcie mi najlepiej link do tych rolek, który opłacało by się kupic, żeby go tak nie muliło na początku 😉

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie