Coś na poździerane plastiki ?

Dziś jadac miałem dość spory upadek, Ruski tir zajechał mi specjalnie pas i nie miałem co zrobić musiałem wjechać na chodnik i przewróciłem sie przy sporej prędkości- skuter wyszedł na tym wszystkim lepiej niż ja(pękło lusterko, no i zarysował się) ja troche poobijany.
No i właśnie moje pytanie co można zrobić na te plastiki nie chce ich za bardzo wymieniać bo nie jest z nimi tak źle, myślałem o jakimś lakierze.
A wy co myślicie ?

Były takie flamastry, lakieru, ale nie wiem czy to by coś pomogło. A jak, kierowca chociaż się zatrzymał?

Spierdo*ił wykrzykując cos po Rusku, on to zrobił specjalnie bo wczesniej na mnie trąbił.
Plastki no są poździerane dosyć mocno więc nie wiem wlasnie jak z tymi flamastrami na szczeście poździerały sie na jednolitym kolorze..

Kup jakiś twardy wosk samochodowy. U mnie pomogło ale przy lekkich ryskach. Przy większych to nie wiem jak wyjdzie?

Tiry na tory, ruscy do Rosji!

Zasrany Rusek, takiemu to tylko obić ryj, a tira zadupcyć, niech wraca na piechote, do tego burdelu, jakim jest Rosja...
W ogóle dla nich to powinny być zamknięte granice. Przecież to są chamy, wieśniaki itd. Gdzie chłopstwo wpuszczać do cywilizowanego kraju... W Polsce z kulturą itd. też dobrze nie jest, w sejmie złodziej na złodzieju, każdy patrzy jak tu kogo udupić...
Ale Rusków to cholera nie nawidze, Ukraińców bardziej jakoś lubię, ale Rosjan i Niemców jakoś nie. Ale to chyba wrodzona i wykształcona nienawiść jest ;D

Ciesze że i tak to sie skończyło chociaż wygladało to naprawde groźnie w dodatku jechałem z kolega, a kolege wyniosło i wypadł i stracił przytomność na szczęście po chwili sie ocknał.
Nie wiem co bym zrobił jakby coś mu sie stało ..
A Ruska to bym K***A podpalił .

Napisałem artykuł nawet bo nie mogłem zostawić to tak bez rozgłosu.
http://www.skuterowo.com/?p=8175&preview=true