Coś dzwoni - koniec rolek??

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Coś dzwoni - koniec rolek??

Ten temat zawiera , ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 7 posty - 1 przez 7 (z 7 łącznie)Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #245090 Odpowiedź

Anonimowy

Witam.

Od jakiegoś tygodnia słyszałem jakieś dzwonienie w skuterze. Diś roskręciłem go, bo stopka przestała odbijać. Przy okazji odpaliłem go na starter i usłyszałem, że magiczne dzwonienie dochodzi z przekładni. Co to? Koniec rolek? Kiedyś petrzyłem i wydawało mi się mało, ale to rok temu. I przy okazji: jaka jest minimalna średnica rolek na których można jeździć, nie szkodząc piździkowiż

#245091 Odpowiedź

Anonimowy

Nie ma czegoś takiego jak minimalna średnica rolek.Je trzeba wymieniać co jakiś czas regularnie. Przeważnie jak zaczynają się podrabiać, czyli tracą okrągły kształt są obtarte. Tak to się da najprościej wytłumaczyć. A co do dzwonienia trzeba zdjąć osłonę przekładni i zobaczyć co się tam dzieje, tak na ucho to można muzyki słuchać a nie cokolwiek naprawiać.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #245092 Odpowiedź

Anonimowy

Dokładnie, w każdym wario rolki mają jeden rozmiar i to oczywiste. Mi się wydaję że to coś ze sprzęgłem. Ale jak baaardzo długo nie wymieniałeś rolek to nie zaszkodzi a na pewno pomoże.

#245093 Odpowiedź

Anonimowy

jak z przekładni to opisz to dokładniej czy od strony waria czy sprzęgła czy tam fest głęboko czy blisko czy widać (gołym okiem) luzy więcej szczegółów a nie że tylko dzwoni i ze z przekładni

#245094 Odpowiedź

Anonimowy

Rozkręciłem przekładnie i tylko zamieniłem rolki miejscami i nie dzwoni. Tylko, że rolki kwadratowe się zaczynają robić a kasy na nowe nie ma.

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    #245095 Odpowiedź

Anonimowy

20-30zł nie maszł?

sory za offa

#245096 Odpowiedź

Anonimowy

Niestety ale całą kase co miałem utopiłem w co innego, a poza tym chce sprzedać moją Honde i kupić Aerox’a. I głupio by było inwestawać w piździka który ma być sprzedany.

Oglądasz 7 posty - 1 przez 7 (z 7 łącznie)Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
Odpowiedz do: Coś dzwoni - koniec rolek??
Informacje o Tobie: