Coraz żadziej zapala z rozrusznika elektrycznego a z kopki pali za każdym.......

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Coraz żadziej zapala z rozrusznika elektrycznego a z kopki pali za każdym.......

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe enter1978 enter1978 8 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #71740 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe enter1978
    enter1978
    Użytkownik

Widziałem gdzieś tutaj kiedyś podobny temat ale jakoś nie mogę odnaleźć. Mam taki oto problem, coraz gorzej pali mi z rozrusznika elektrycznego, rozrusznik kręci jak szalony a silnik ani be ani me, taki kwas mi robi od 3 dni. Dużo razy go dziennie uruchamiam ale gdzieś z połowa uruchomień elektrycznym starterem jest nie mozliwa. Ale najlepsze jest to że jak nie chce zapalic z elektrycznego to kopką wystarczy raz go przełamać i chodzi a elektryczny kręci jak durny i nic. Podejrzewam cewkę wysokiego napięcia ale chcę sie zapytać może ktoś miał podobny cyrk. Silnik 4T

#71741 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Fighter89
    Fighter89
    Użytkownik

świeca? cewka moje przypuszczenie

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
    #71745 Odpowiedź
    enter1978
    Użytkownik

Tez myślałem że świeca bo stara miała 6tys km przebiegu, ale wczoraj założyłem nową i dalej to samo. Siadam wciskam rozrusznik i czasami zapali od strzału, a czasami jak zgaszę, za minutę znowu muszę jechać , do zapalania a on nic, kręci i nic i jak nie zapali od strzału z elektrycznego to nie ma sensu nawet kręcić bo nie zapali, a zejdę z niego i nożną kopką raz pstryk i chodzi jak ta lala.

#71746 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

A masz iskrę jak nie chce odpalić z rozrusznika ?

#71749 Odpowiedź
    enter1978
    Użytkownik

Na pewno tak, jak mogę w każdym dowolnym momencie odpalic go z kopki za pierwszym kopnięciem, po nie udanej próbie uruchomienia z rozrusznika elektrycznego. Mysle ze to cewka ale pewności nie mam a szkoda mi trochę kasy wydawać na cos co do czego nie jestem pewny czy to ta cewka.

Czytaj
    REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

#71758 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe axyt
    axyt
    Użytkownik

enter1978 napisał:

Na pewno tak, jak mogę w każdym dowolnym momencie odpalic go z kopki za pierwszym kopnięciem, po nie udanej próbie uruchomienia z rozrusznika elektrycznego. Mysle ze to cewka ale pewności nie mam a szkoda mi trochę kasy wydawać na cos co do czego nie jestem pewny czy to ta cewka.

Cewka nagrzana jak nic.
    Masz różnice w zapalaniu rano vs w południe?
    Ja mam tak, że rano odpala „od strzała”, po południu jak jest nagrzany skuter trzeba go trochę pokręcić. Objawy identyczne jak w przypadku kosiarki 🙂

[URL=http://www.motostat.pl/vehicle-stats/72491] [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/72491/icon3.png[/IMG][/URL]
    #71772 Odpowiedź
    enter1978
    Użytkownik

Tak, jak zimny pali od strzała, a jak jest juz rozgrzany to czasami pali od strzała a czasami w ogóle nie zapali, najdziwniejsze jest to że z kopki zawsze zapala od strzała.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
Odpowiedz do: Coraz żadziej zapala z rozrusznika elektrycznego a z kopki pali za każdym.......
Informacje o Tobie: