Coliberek.. Duża moc nie przekłada sie na prędkość…

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Coliberek.. Duża moc nie przekłada sie na prędkość…

Ten temat zawiera 26 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 27 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam, posiadam coliberka z cylindrem 80cc 49mm, pozostałe częsci są oryginalne, i problem jest następujący. Skuter posiada dosyć duża moc, nie ma problemu nawet z cholowaniem simsona pod góre, ale prędkość maxymalne na prostej to zaledwie 60 km, nie ma znaczenia czy jade sam czy z pasażerem idzie tyle samo, blokad już nie ma żadnych….Za pomoc będę wdzięczny.

Anonimowy

blokada na module , ale jak ją ściągniesz to i tak dużo więcej nie wyciągniesz , max 65 może ciut więcej

Anonimowy

moduł nie blokuje, zmieńiłem od kumpla na odblokowany i to samo było, na pewno da się zmienić jakieś przełożenia czy coś żeby szybciej tym tylnim kołem kręcił….

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka RSX 125

Nowy RSX to 10.6 KM, agresywnie brzmiący wydech i dwa hamulce tarczowe. Do tego sportowy design, niezawodny silnik zasilany wtryskiem i dwa hamulce tarczowe. Nowy RSX jest świetnym sposobem na wkroczenie do świata prawdziwego motocyklizmu.

Anonimowy

sprawdź rozrząd pewnie przeskoczył o 1 lub 2 zabki , ogólnie sprawdź Zawory i ustaw I to tyle pewnie

Anonimowy

poczekam jeszcze na odpowiedzi innych…

Anonimowy

a regulowałeś to? przy max prędkości ma duże obroty takie jak np. po starcie?
    dysze w gaźniku zwiększyłeś? rolki sprężyna, sprężynkiż
    no i te zawory też mogą być. ustawiałeś je po montażu cylindra w ogóle?

Anonimowy

Cylinder zmieniałem rok temu, teraz mnie to jakoś irytować zaczęło…

Anonimowy

gixy napisał:

Cylinder zmieniałem rok temu, teraz mnie to jakoś irytować zaczęło…

To niczego nie zmienia …
    Zawory przestawić trzeba … zresztą cała regulacja nie tylko zawory -.-

Anonimowy

No sam sobie odpowiedziałeś na pytanie, Rok temu wymieniłeś cyla no i powiedzmy, że wszystko ok, ale po roku to trzeba ustawić zawory i tyle, bo się pewnie przestawiły, kopci ci skuter?

Anonimowy

Nie kopci, no dobra, odkręcę tą pokrywe i sprawdźę. Dodam ze rolki dosyć niedawno zmieniałem i mam teraz 6.2g

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 27 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie