Coliber - problem.

witam mam problem ze skuterem kingway coliber otóż jest w nim skrzywiona iglica i nie ma zabezpieczenia nigdzie nie moge znaleźć tych części moglibyście mi dać jakieś linki z allegro czy coś ?
druga sprawa jest taka ze skuter odpala pochodzi 2-3 sek na niskich obrotach mimo iz manetke mam na full i gaśnie czy to przez tą iglice ?

2T czy 4T

4t

druga sprawa jest taka ze skuter odpala pochodzi 2-3 sek na niskich obrotach mimo iz manetke mam na full i gaśnie czy to przez tą iglice ?

Pokręć śrubką od obrotów na "biegu jałowym" i będzie ok. Jak po odpaleniu od razu przekręcasz manetkę do końca, to go zalewasz i zimny silnik zgaśnie.

skuuter nie mial ustawionych obrotow musial miec wieksze bo gasl mial to koles ustawic no i pare dni po zakupie skuter zaczol cos odwalas mianowicie tracil moc jechal to nagle zwalnial przyspieszal zwalnial przyspieszal itd dopoki nie zjechał do 0km/h i gasl potem ciezko bylo odpalic a jak juz to na pelnej manetce mial malutkie obroty i po jakis 30 sek zaczely mu rosnac do maksymalnych i jezdzil juz normalnie jakies 2h i znow to samo koles mowil ze to wina paliwa bo ze zlej stacji wiec tego dnia co mial ustawiać obroty ja wchodze do garazu a skuter nie odpala rozebralem go lecz wygiela mi sie iglica i zgubilem zabezpieczenie od niej wiec zalozylem nakretke aby iglica nie wpadala i wlozylem ja taka potem sciagnolem stare paliwo wlalem nowe ale skuter juz mial objawy jak w 1 poscie odpalal ciezko a jak juz sie udalo to 2-3 sek i gasl zaprowadzilem go do poprzedniego wlasciciela on mowi ze w gazniku byl syf i swiece musial wymienic po tym jak to zrobil skuter nadal tak chodzi odpala i zaraz gasnie ale to podobno wina tej iglicy czy to może być prawda?

http://allegro.pl/gaznik-4t-zestaw-naprawczy-romet-zumico-kingway-i3473603036.html

może być wina iglicy ona odpowiada za poprawny przepływ mieszanki