Co zrobic by moj malagutif10 odrzyskal moc po wymianie filtra powietrza i krucca

Tagi: 

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    Ancymonek86
    Uczestnik

Witam wymienilem w mojim malagutif10 filter powietrza kruciec i zawor membranowy ale niestety stracil mi moc jedzie ledwo 10 na godzine co jest przyczyna bo juz brak mi pomyslow bo jak byl zimny i po jakims czasie bylo oki i mial moc a teraz to juz katastrofa moze byc przez to ze musze iglice przestawic czy ze mam jedna dysze 40 a druga 90? Prosze o pomoc

Wombat
    Moderator

filtr a nie filter.

wyregulować. ale najpierw sprawdzic czy ten króciec jest szczelny i czy dolot po twoich manewrach jest szczelny, czy filtr jest odpowiednio drożny bo to hgw co kupiłeś.
    Niestety na brak mocy wpływ ma masa czynników – a robić jedno mogłes popsuc coś obok

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

Ancymonek86
    Uczestnik

A jak to sprawdzic?

Wombat
    Moderator

jak nie wsz co ma jak działac i jak sie poruszac to nie masz szans nic sprawdzić. chyba że sie odpowiednio wyposażysz w WIEDZE o elemenetach silnika i ch działaniu i wtedy wykonasz diagnostykę. Nikt ci nie napisze 10-stronicowej rozprawki jak diagnozować gaźnik, napęd i dolot bo to wszystko jest w podręcznikach i internecie.
    A to nie jest na dwa zdanka pisania

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button