Co zrobic by moj malagutif10 odrzyskal moc po wymianie filtra powietrza i krucca

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Jednoślady Co zrobic by moj malagutif10 odrzyskal moc po wymianie filtra powietrza i krucca

Tagi: 

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 1 miesięcy, 1 tygodni temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Ancymonek86
    Ancymonek86
    Użytkownik

Witam wymienilem w mojim malagutif10 filter powietrza kruciec i zawor membranowy ale niestety stracil mi moc jedzie ledwo 10 na godzine co jest przyczyna bo juz brak mi pomyslow bo jak byl zimny i po jakims czasie bylo oki i mial moc a teraz to juz katastrofa moze byc przez to ze musze iglice przestawic czy ze mam jedna dysze 40 a druga 90? Prosze o pomoc

Steryd
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

filtr a nie filter.

wyregulować. ale najpierw sprawdzic czy ten króciec jest szczelny i czy dolot po twoich manewrach jest szczelny, czy filtr jest odpowiednio drożny bo to hgw co kupiłeś.
    Niestety na brak mocy wpływ ma masa czynników – a robić jedno mogłes popsuc coś obok

ziuuummmm….
    Zdjęcie profilowe Ancymonek86
    Ancymonek86
    Użytkownik

A jak to sprawdzic?

Steryd

Czytaj
    REKLAMA

TRIUMPH DOBRY MOTOCYKL W DOBREJ CENIE

Wybierz swój fabrycznie nowy motocykl Triumph i kup go za okazyjnie niską cenę. Oferta ograniczona. Pozostały ostatnie sztuki z rocznika 2018!
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jak nie wsz co ma jak działac i jak sie poruszac to nie masz szans nic sprawdzić. chyba że sie odpowiednio wyposażysz w WIEDZE o elemenetach silnika i ch działaniu i wtedy wykonasz diagnostykę. Nikt ci nie napisze 10-stronicowej rozprawki jak diagnozować gaźnik, napęd i dolot bo to wszystko jest w podręcznikach i internecie.
    A to nie jest na dwa zdanka pisania

ziuuummmm….
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie